Sidney Sweeney zagra w Sony Pictures „Barbarella” – termin

Ekskluzywny: Sydney Sweeney On nie skończył się tym zajmować Zdjęcia SonyŹródła podają ostateczny termin nominacji do nagrody Emmy trans A biały lotos Aktorka komentuje gwiazdę w nowy sposób Barbarella Film dla studia. Film oparty jest na francuskiej serii komiksów Jean-Claude Forest, która przekształciła się w 1968 r., w której wystąpił film Jane Fonda.

Wtajemniczony dodaje, że nowy film jest wciąż w fazie rozwoju bez dołączonego scenarzysty lub reżysera, ale mówią, że Sweeney ma być producentem wykonawczym.

Niewiele wiadomo o tej wersji, ale zdjęcie z 1968 r. wyreżyserowane przez Rogera Vadima śledzi astronautę z 41 wieku, który wyrusza na poszukiwanie i powstrzymanie złego naukowca Duranda Duranda, który grozi Positronicowi Rayowi zwróceniem zła do galaktyki. Film nie odniósł wielkiego sukcesu kasowego, ale od tego czasu stał się kultowym klasykiem, a w 2020 roku Forest Estate ogłosiło plany nowego filmu.

Jane Fonda w filmie Barbarella z 1968 r.

Everetta

Sweeney stał się ulubieńcem fanów Sony. Studio nie tylko wykorzystało ją, by zagrać w filmie Marvela Madame Web vs Dakota Johnson, ale niedawno nabył pakiet Zarejestrować Ze Sweeneyem na pokładzie do produkcji i gwiazd.

Sweeney szybko stała się jedną z najgorętszych młodych gwiazd po przełomowych rolach w pierwszym sezonie HBO biały lotos I drugi sezon trans, Obie zdobywają nominacje do Emmy. Obok Pani Webb, Niedawno zakończyła także produkcję filmu Tony Tost Hymn narodowy, który występuje również w Simon Rex i Halsey Rzeczywiście.

Niedawno uruchomiła również firmę produkcyjną i zaczęła działać w tej części procesu. Obok Zarejestrować, Sweeney niedawno nawiązał współpracę z Endeavour Content, aby wyprodukować telewizyjną adaptację stół graczy.

Reprezentowali ją Paradigm, Hansen, Jacobson i Teller.

READ  Trzy znaki zodiaku z surowymi horoskopami w piątek 5 sierpnia 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *