Siedmiokrotny mistrz Super Bowl, Tom Brady, podobno przechodzi na emeryturę po 22 sezonach NFL

Rozgrywający Tampa Bay Buccaneers Tom Brady (12) świętuje zwycięstwo Vince Lombardi Trophy po pokonaniu Kansas City Chiefs w Super Bowl LV na Raymond James Stadium.

Marek J. Rebilas | USA DZIŚ Sport | Reuters

Legendarny rozgrywający Tom Brady odchodzi ze sportu po 22 sezonach, Zgłoszono ESPN Sobota.

Brady, siedmiokrotny mistrz Super Bowl, był powszechnie oczekiwany, że w nadchodzących tygodniach ogłosi decyzję na nadchodzący sezon. Nie jest jasne, kiedy Brady opublikuje swoją emeryturę.

Po tym, jak ESPN poinformowało o przejściu na emeryturę, firma Brady’ego TB12sports napisała na Twitterze swoje podziękowania dla rozgrywającego wraz z listą jego wygranych.

Decyzja Brady’ego o przejściu na emeryturę była oparta na kilku czynnikach, w tym jego rodzinie i zdrowiu, podała ESPN, powołując się na nienazwane źródła. Podczas ostatnich odcinek jego podcastu „Let’s Go„Brady powiedział współprowadzącemu Jimowi Grayowi, że istnieje radość z „nie grania w piłkę” i spędzanie czasu z rodziną.

44-letni Brady opuścił New England Patriots w 2020 roku i podpisał kontrakt z Tampa Bay Buccaneers, aby zabrać ich na swój pierwszy Super Bowl od 18 lat. Brady został najstarszym rozgrywającym, który wygrał ring Super Bowl w wieku 43 lat.

Kierownictwo i trenerzy Buccaneers szykowali się na emeryturę Brady’ego w ciągu ostatnich kilku tygodni, donosi ESPN. W swoim podcaście Brady powiedział, że kadra trenerska i zarząd Bucs „bez pośpiechu” podjęły decyzję o powrocie do gry.

Po opuszczeniu pola podążając za Przegrana Tampa Bay Buccaneers z Los Angeles Rams, portal sportowy powiedział, że Brady prawdopodobnie wiedział, że to jego ostatni akt w tym sporcie. Brady był jednak przeciwny pomysłowi „pożegnalnej trasy”, twierdząc, że może to „rozpraszać”.

„Jestem dumny i zadowolony ze wszystkiego, co osiągnęliśmy w tym roku”, powiedział o sezonie Bucs i swoim występie. „Wiem, że kiedy daję z siebie wszystko, to jest coś, z czego można być dumnym. I dosłownie oddałem wszystko, co miałem, w tym roku, w zeszłym i przed rokiem”.

READ  Orzeczenie Sądu Najwyższego Wirginia Zachodnia przeciwko. EPA chłodzi agendę klimatyczną Bidena

Przeczytaj pełny raport z ESPN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *