Simo Liu krytykuje Quentina Tarantino po tym, jak reżyser ubolewał nad „Hollywood Marvel” | podziwiać

Dyrektor Quentina Tarantino Skrytykował filmy Marvela, mówiąc, że studio nie produkuje gwiazd filmowych i że filmy Marvela „to jedyne rzeczy, które wydają się być robione”, co wywołało reakcję gwiazdy Marvela, Simu Liu.

mówić dalej 2 piwa, 1 podcast jaskiniowyTarantino powiedział, że spadek liczby gwiazd filmowych był spowodowany „cudem Hollywood”.

„Masz tych wszystkich aktorów, którzy stali się sławni grając te postacie” – powiedział Tarantino. „Ale to nie są gwiazdy filmowe. Prawda? Kapitan Ameryka jest gwiazdą. Lub Thor jest gwiazdą. To znaczy, nie jestem pierwszą osobą, która to mówi. Myślę, że mówiono to milion razy… jak, wiesz, te postacie z franczyzy, które stały się gwiazdami”.

Tarantino powiedział, że nie „nienawidzi” podziwiać Filmy, nienawidzi ich obecnej wszechobecności.

„Słuchaj, zbierałem komiksy Marvela jak szalony, kiedy byłem dzieckiem” – powiedział. „Jest taki aspekt, że gdyby te filmy wyszły, gdy miałem 20 lat, byłbym całkowicie szczęśliwy i absolutnie w nich zakochany. To znaczy, nie byłyby to jedyne filmy, które powstawały. Byłyby wśród innych. Ale wiesz, mam prawie 60 lat, więc tak nie, nie jestem nimi całkowicie podekscytowany.

„Moim jedynym zastrzeżeniem jest to, że są to jedyne rzeczy, które wydają się być zrobione” – dodał. „To jedyne rzeczy, które wydają się generować jakiekolwiek emocje wśród fanów, a nawet studia, które je tworzy. To ich uszczęśliwia. I dlatego jest to po prostu fakt, że są pełną reprezentacją tej ery filmowej, prawda teraz. Nie ma zbyt wiele miejsca na nic innego. To wszystko. „mój problem”.

Inny reżyser, Martin Scorsese, również był zdeklarowanym krytykiem Marvela, nazywając ich „Parki rozrywki” i „Nie kino”co wywołało reakcje kilku aktorów i reżyserów pracujących dla studia, w tym prezesa Marvel Studios, Kevina Feige, który zlekceważył uwagi Scorsese, mówiąc: „Myślę, że to nieprawda. Myślę, że to szkoda.”

READ  Jessica Gao, Kevin Feige kłócą się o KEVIN AI Cameo — The Hollywood Reporter

W środę twórca Deadpool Robert Liefeld nazwał komentarze Tarantino „najbardziej ekscytującym z filmów”, podczas gdy Leo, gwiazda serialu Marvela Shang-Chi i Legenda Dziesięciu PierścieniOdrzucił ocenę Tarantino i pochwalił wysiłki Marvela na rzecz poprawy różnorodności na ekranie.

„Gdyby jedynymi strażnikami sławy filmowej byli Tarantino i Scorsese, nigdy nie miałbym szansy wyreżyserować filmu wartego ponad 400 milionów dolarów. Jestem pełen podziwu dla ich filmowego geniuszu. Są super autorami. Ale nie potrafią zmienić swojego nosy na mnie lub kogokolwiek. napisał na Twitterze.

„Żadne studio filmowe nigdy nie będzie ani nie będzie idealne. Jestem jednak dumny, że mogę pracować z kimś, kto dołożył wszelkich starań, aby poprawić różnorodność na ekranie, tworząc bohaterów, którzy wzmacniają i inspirują ludzi ze wszystkich społeczności na całym świecie. Uwielbiałem „The Golden Wiek też… ale był biały jak diabli”.

Na początku tego miesiąca Tarantino powiedział, że nigdy nie wyreżyseruje filmu Marvela, ponieważ „musisz być pracownikiem najemnym, aby robić takie rzeczy. Nie jestem pracownikiem. Nie szukam pracy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *