Simone Biles reaguje na męża, mówiąc, że jest bardziej „haczykiem” niż żona olimpijka

Wiadomości o celebrytach

Simone Biles stoi obok swojego męża Jonathana Owensa.Lawrence Griffiths/Getty Images

Simone Biles wspiera swojego męża, Jonathana Owensa, po tym, jak jego komentarz na temat bycia bardziej „atrakcyjnym” od czterokrotnej mistrzyni olimpijskiej wywołał oburzenie fanów.

„🤞🏾💋 na całe życie” – napisała pod nazwiskiem zawodnika Green Bay Packers Udostępnij na Instagramie Friday, powtarzając swoje zdanie, że on i jego żona gimnastyczka „nie przejmują się” całą tą reakcją.

„Po prostu wiedz, że jesteśmy tu zamknięci 🤞🏽” – dodał Owens wraz z serią zdjęć tej dwójki.

Rachunki również to zrobiły Jej Instagrama Po eksplozji opublikowali urocze zdjęcie z dnia ślubu.

„Nastrój” – olimpijka podpisała zdjęcie, na którym robią zadowolone miny.

Owens pierwotnie zapalił się po tym, jak wspomniał o niedawnym wspólnym występie pary w programie Channel „Kluczowy” podcast. Że był nagrodą do wygrania w ich związku.

Fani zaczęli kibicować zawodnikowi Green Bay Packers, gdy stwierdził, że to on jest „haczykiem” w ich związku.
Kluczowy podcast

„Zawsze powtarzam, że głównym problemem są chłopcy” – powiedział zawodowiec NFL.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


W innym miejscu wywiadu Owens stwierdził również, że przed spotkaniem z nią nie wiedział, kim jest Biles.

„Mówię: pozwól mi zobaczyć, kto to jest”. „Nigdy nie przepadałam za gimnastyką, więc to wzbudziło moją ciekawość” – stwierdziło obrońca piłki nożnej.

Piłkarz twierdził także, że przed spotkaniem nie wiedział, kim jest Biles.
SimoneBills/Instagram

„Pierwszą rzeczą, jaką zobaczyłem, było to, że miała mnóstwo rzeczy [Instagram] Obserwujący. Więc myślę sobie: „OK, musi być dobrze”.

W odpowiedzi na kontrowersyjny wywiad jedna z fanek napisała na Twitterze: „Wywiad z Simone Biles i jej mężem Jonathanem Owensem jest bardzo zawstydzający. Nie mogę uwierzyć, że pozwoliła mu tak opowiadać o ich związku 🚩🚩”.

Inna napisała: „Jeśli wszyscy nazywają cię mężem Simone Biles… to nie jesteś chwytem”, a trzecia zażartowała: „Powinienem wyszukać w Google Jonathana Owensa, ale nie musiałem Google’ować Simone Biles”.

READ  Trener Mississippi State Mike Leach trafił do szpitala z „osobistym problemem zdrowotnym”
Biles i Owens ogłosili swój związek w sierpniu 2020 roku.
SimoneBills/Instagram

Jednak niektóre osoby zwróciły uwagę na publiczną obronę męża przez Biles i stwierdziły, że ich zdaniem należy położyć kres wrzasku w Internecie.

Jedna z nich napisała: „Ludzie nie muszą lubić tego, co powiedział, ale powinni zakończyć swój związek, kiedy ona nie ma z tym problemu… Może po prostu pozwól im żyć i oceniać w ciszy, jeśli muszą”.

Inny napisał na Twitterze, że obaj sportowcy „są razem wyraźnie szczęśliwi” i mogą „żartować na temat tego, jak się poznali”.

Pobrali się trzy lata później. SimoneBills/Instagram

„…zostaw to nieznajomym, aby irracjonalnie zaangażowali się i zdenerwowali jego komentarzami na temat ich związku” – dodała użytkownik mediów społecznościowych.

Biles (26 lat) i Owens (28 lat) Ogłosili swój związek W sierpniu 2020 roku pobrali się prawie trzy lata później w sądzie w Houston.

W maju para zorganizowała kameralną ceremonię w gronie bliskich przyjaciół i rodziny w Cabo San Lucas w Meksyku.
https://pagesix.com/2023/12/23/celebrity-news/simone-biles-reacts-to-her-husband-saying-hes-more-of-a-catch-than-olympian-wife/?utm_source =url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *