Sklep Microsoft wysyła zaproszenia e-mail do konsoli Xbox Series X – 18 lutego

Sklep Microsoft wysłał nową partię pakietów Xbox Series X za pośrednictwem poczty e-mail, aby zaprosić szczęśliwych klientów.

Sytuacja z uzupełnieniami zapasów Xbox Series X powoli się poprawiała do końca 2021 roku.

Co więcej, początek 2022 roku był doskonałym sezonem na wypuszczanie konsol, ponieważ sprzedawcy stale uzupełniają zapasy konsol Xbox Series X.

Niestety w połowie stycznia sytuacja pogorszyła się. Od tego czasu większość sprzedawców zaprzestała uzupełniania zapasów, z niewielkim spadkiem.

Ponadto całkowicie zatrzymano wydarzenia związane z uzupełnianiem zapasów w sklepie dla konsoli. Wszystko to potwierdziło teorie wielu wtajemniczonych, którzy twierdzą: Niedobór Xbox Series X będzie trwał do 2022 r..

Sytuacja wydaje się zmieniać na dobre. Jednym z takich przykładów jest ponowne zaopatrzenie sklepu Microsoft Store w konsole Xbox Series X po długiej przerwie!

Konsola Xbox Series X i pudełko.

X-Box

Wiadomości e-mail ze sklepu Microsoft Store Pakiet Xbox Series X zaprasza wybranych klientów – 18 lutego

Dzisiaj Microsoft Store wysłał do swoich klientów nowy zestaw zaproszeń e-mailowych z pakietem Xbox Series X.

Jak zwykle każdy, kto otrzymał zaproszenie, może: Kup pakiet Xbox Series X od firmy Microsoft.

Pamiętaj, aby sprawdzić folder spamu, ponieważ te zaproszenia są znane z filtrowania przez dostawcę poczty e-mailNawet jeśli używasz Outlooka.

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zaproszenia podczas następnego uzupełnienia zapasów, jest Kilka wskazówek, które możesz wykonać, aby otrzymać wiadomość e-mail z zaproszeniem do Microsoft Store Xbox Series X.

W przeciwieństwie do zaproszeń PS Direct, te zaproszenia nie mają określonych ram czasowych na zakup. Każde zaproszenie zawiera unikalny link dla tego konkretnego klienta do zakupu ich kontrolerów.

Ze względu na charakter procesu sklep Microsoft zaleca klientom jak najszybsze dotarcie na miejsce, ponieważ jednostki Xbox Series X mogą szybko się wyprzedać podczas uzupełniania zapasów.

READ  Google aktualizuje Androida Auto, aby pasował do większej liczby ekranów dotykowych

Tym razem nie ma wskazania ceny bazowej tego pakietu. Jednak, Pakiety Microsoft Store zwykle kosztują 585 USD i zawierają dodatkową grę i konsolę.

Czytaj więcej: Jak kupić Xbox Series X | S ze sklepu Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *