Słuchawki Beats Solo Buds rzeczywiście brzmią lepiej niż słuchawki AirPods 2

Apple we wtorek wprowadził na rynek nową rodzinę bezprzewodowych słuchawek Beats Solo. Chociaż słuchawki Beats Solo 4 są już dostępne w przedsprzedaży, firma ogłosiła także nowe bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Solo Buds. Przy przedziale cenowym od 79 USD i 18 godzinach pracy na baterii słuchawki Beats Solo Buds już wyglądają na lepszą ofertę niż stare AirPods 2.

Słuchawki Beats Solo Buds są lepsze niż AirPods 2

Nowe słuchawki Beats Solo Buds to tańsza opcja dla osób poszukujących dobrych bezprzewodowych słuchawek dousznych. Chociaż nie ma niektórych bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak aktywna redukcja szumów, wykrywanie uszu w celu automatycznego odtwarzania/pauzy i tryb przezroczystości, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych droższych opcji.

Na przykład Apple nadal sprzedaje AirPods 2 Za 129 dolarów – to najtańsze AirPods, jakie można dziś kupić. Jednak patrząc na cały pakiet, łatwo stwierdzić, że słuchawki Beats Solo Buds to lepszy wybór niż podstawowe słuchawki AirPods.

AirPods 2 Brakuje również ANC. Jednak ze względu na bardziej tradycyjną konstrukcję bez silikonowej końcówki najtańsze bezprzewodowe słuchawki douszne Apple nie są dobrym wyborem dla tych, którzy chcą używać ich w hałaśliwym otoczeniu. Z kolei słuchawki Beats Solo Buds są wyposażone w silikonowe końcówki w czterech rozmiarach (podobnie jak AirPods Pro) i zapewniają pasywną izolację hałasu.

Pokonuje Buda Solo

Osoby poszukujące bardziej dyskretnych słuchawek dousznych mogą również preferować słuchawki Beats Solo Buds AirPods 2, który nadal ma tak długi tułów. Nowe słuchawki douszne Beats są bardzo małe, a obudowa jest również bardzo kompaktowa.

Jeśli chodzi o czas pracy baterii, istnieje również duża różnica między słuchawkami Beats Solo Buds a słuchawkami AirPods. Według Apple, Solo Buds mogą być używane do 18 godzin dzięki wbudowanej baterii. AirPods 2Z drugiej strony, na jednym ładowaniu wytrzymuje aż 5 godzin. Ale jest w tym haczyk.

READ  Powód, dla którego brytyjskie lotniskowce mają dwie wyspy

AirPods 2 Posiada etui ładujące z własnym akumulatorem. Oznacza to, że gdy w słuchawkach AirPods wyczerpie się bateria, możesz użyć etui, aby naładować je jeszcze cztery razy. Etui Beats Solo Buds nie zawiera baterii, więc po 18 godzinach użytkowania słuchawek nie będzie można używać bez podłączenia ich do ładowarki.

Dla niektórych osób możliwość noszenia słuchawek przez 18 godzin bez przerwy jest zdecydowanie dużym plusem. Słuchawki Beats Solo Buds można jednak ładować za pomocą kabla USB-C AirPods 2 Nadal polegaj na błyskawicach.

AirPods 2

Zniknęła kolejna funkcja słuchawek Beats Solo Buds AirPods 2 Faktem jest, że obsługuje niektóre z bardziej nowoczesnych funkcji, takich jak pełna integracja z siecią Find My firmy Apple. Działa również z usługą Google Find My Device na Androidzie.

AirPods 2 nadal mają przewagę nad nowymi Beatsami

Oczywiście są pewne aspekty AirPods 2 Wciąż robię to, co najlepsze. Dzięki chipowi Apple H1 słuchawki AirPods mają takie funkcje, jak szybkie przełączanie urządzeń i wykrywanie uszu.

Słuchawki Solo Buds można szybko sparować, ale trzeba je ręcznie wybrać jako źródło dźwięku na innym urządzeniu. A jeśli wyjmiesz wkładki douszne z ucha, będą one nadal odtwarzane, chyba że włożysz je z powrotem do etui.

Ogólnie rzecz biorąc, oto największe zalety nowych słuchawek Beats Solo Buds w porównaniu z Beats Solo Buds AirPods 2:

  • Cena (79 USD vs 129 USD)
  • Pasywna izolacja akustyczna za pomocą silikonowych końcówek
  • Bardziej kompaktowa konstrukcja
  • Żywotność baterii 18 godzin (w porównaniu z 5 godzinami)
  • USB-C do ładowania (w porównaniu do Lightning)
  • Znajdź moje wsparcie
  • Opcje kolorów
Pokonuje Buda Solo

Plotki sugerują, że Apple zaktualizuje swoje podstawowe słuchawki AirPods jeszcze w tym roku. Ale dopóki to się nie stanie, Solo Buds będą lepszą opcją dla klientów poszukujących niedrogich bezprzewodowych słuchawek dousznych.

READ  Długo oczekiwana gra RPG Nintendo Switch została oficjalnie anulowana

Nowe Solo Buds będą dostępne w USA w czerwcu. Możesz wybierać spośród czterech różnych kolorów: matowej czerni, burzowej szarości, arktycznego fioletu i półprzezroczystej czerwieni. Jeśli szukasz AirPods, Sprawdź świetne oferty na Amazon.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *