Słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra z redukcją szumów powracają w niższej cenie

Oprócz najwyższej klasy redukcji szumów, bezprzewodowe słuchawki douszne brzmią świetnie dzięki nowemu, wciągającemu komponentowi audio. Firma Bose ulepszyła także wydajność połączeń głosowych, dzięki czemu wykonywanie połączeń z kawiarni nie będzie stanowić problemu, a tryb przezroczystości pozostanie krystalicznie czysty. Słuchawki są teraz zaprojektowane tak, aby lepiej przylegały do ​​uszu, zachowując jednocześnie takie funkcje, jak wodoodporność IPX4, więc nie musisz się martwić, nosząc je w podróży lub podczas ćwiczeń. Ogólnie rzecz biorąc, są to doskonałe pary pąków, które zapewnią ci spokój i ciszę zawsze i wszędzie, nawet jeśli Do Aby dodać ładowanie bezprzewodowe, musisz zapłacić 50 USD i nie otrzymasz wsparcia wielopunktowego.

Jeśli szukasz niedrogiej przenośnej konsoli do gier, możesz rozważyć jej wypróbowanie Razera Kishi V2 próba. Posiada USB-C, co oznacza, że ​​współpracuje z urządzeniami z Androidem różnej wielkości, podobnie jak biała wersja Xbox Edition Do 79,99 USD w Woot (70 USD zniżki), jedna z najlepszych cen w historii.

Podczas gdy niektórzy z nas są w środku krawędź Preferowany przez kontroler Backbone One ze względu na nieco lepszą konstrukcję i obecność gniazda słuchawkowego 3,5 mm, Kishi V2 jest więcej niż przydatny w grach przenośnych, niezależnie od tego, czy przesyłasz strumieniowo za pośrednictwem usług takich jak Xbox Game Pass, czy też szalejesz w tytułach takich jak Call of Duty: Mobilne. Aplikacja Razer Nexus synchronizująca się z Kishi może nie jest wybitna, ale w zeszłym roku otrzymała poważną aktualizację, która poprawiła interfejs użytkownika, naprawiła problem rozładowywania baterii po podłączeniu do uśpionego telefonu z Androidem i umożliwiła ponowne przypisanie domyślnego przycisku Android.

READ  Wojownik anime, który zostaje zaatakowany przez hakerów, którzy czynią go niegrywalnym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *