SNL okładki „Oscar Slap In The Sketch” Willa Smitha i Chrisa Rocka, „Weekendowa aktualizacja”

„Saturday Night Live” po raz pierwszy wdarł się w trwającą tydzień kontrowersję wokół Willa Smitha, wyśmiewając sposób, w jaki „The New Prince” zmienił się w inną osobę w niedzielę wieczorem, kiedy nagle wszedł na scenę i policzkować Komik Chris Rock w twarz na rozdaniu Oskarów z powodu żartu o swojej żonie.

W skeczu, który odbywa się podczas rozdania Oscarów, gospodarz Jerrod Carmichael gra wypełniacza miejsc, który ma szansę spotkać jednego ze swoich bohaterów, Willa Smitha, granego przez Chrisa Reeda. Oboje rozpoczęli nieszkodliwą, przyjazną rozmowę, a wypełniacz poprosił Smitha o selfie, kiedy nagle usłyszał żart Chrisa Rocka „GI Jane 2” o łysej żonie Smitha.

„Hej, będę facetem z tyłu” – mówi Smith, zsuwając się z kadru, zanim usłyszy głośne „klepnięcie”, szokując Carmichaela, po czym wraca na swoje miejsce i kontynuuje rozmowę, jakby nic się nie stało.

Smith przerwał rozmowę, wykrzykując niesławne „Nie wyrzucaj z ust nazwiska mojej żony!”. Uśmiecha się i mówi „O rany, kocham Oscary, człowieku” do wypełniacza, po czym ponownie wykrzykuje to zdanie.

Członek obsady „Saturday Night Live”, Chris Reed, zagrał w skeczu Willa Smitha.
YouTube / sobotni wieczór na żywo

Inny wypełniacz siedzenia, Kyle Mooney, siedzi po wycieczce do łazienki, przegapiwszy klapsa.

„O mój Boże, jesteśmy obok Willa Smitha. Muszę to napisać na Twitterze. Zatrzymaj się, a on jedzie” – mówi, wyciągając telefon i najwyraźniej widząc klip. – O mój Boże – mówi przerażony.

Smith próbuje się przedstawić i kontynuować swobodną rozmowę, ale obaj wypełniacze wyraźnie boją się aktora.

„Richard Williams był zaciekłym obrońcą swojej rodziny” – nagle wykrzyknął Smith, odnosząc się do roli, jaką odegrał, dzięki której zdobył Oscara dla najlepszego aktora. „Powiem to w moim przemówieniu, człowieku”, powiedział do upychania siedzeń.

Oscar 2022 w dniu "SNL"
Rysunek parodiował zestaw uczuć Smitha w noc Oscara.
YouTube / sobotni wieczór na żywo

w Monolog otwarciaKomik, Carmichael, żartował na temat kontrowersji w całym miejscu.

READ  Książęta William i George idą razem na mecz piłki nożnej w związku z walką Kate Middleton z rakiem

„Czy to nie szaleństwo – to tak, jakbyśmy rozmawiali o tym od dłuższego czasu” – powiedział. „To rozsadzi twój umysł – możesz uwierzyć, że minęło sześć dni? To zdarzyło się tydzień temu. Czy nie wydaje ci się, że wydarzyło się to lata temu?

„Stało się to w niedzielę. Jest sobota, bracie.”

„Do środy chciałem się zabić” – zażartował.

Jerrod Carmichael gospodarzem SNL
Monolog Jerroda Carmichaela był pełen żartów na temat klapsa, który był widziany na całym świecie.
YouTube / sobotni wieczór na żywo

„Ale w piątek obiecałem sobie, że nigdy więcej o tym nie powiem. Wtedy Lorne wszedł do mojej szatni. „Myślę, że musisz o tym porozmawiać”, powiedział, śmiejąc się z tłumu.

Aktualizacja weekendowa Duet Michael Che i Colin Jost również nie mógł powstrzymać się od żartowania z tak zwanego „audio slap” na całym świecie, spędzając prawie pięć minut swojego udziału w katastrofie.

Jost, który jest żonaty z dwiema nominowanymi do Oscara aktorkami Scarlett Johansson, żartował, że policzek może mieć osobiste implikacje.

Oscar 2022 w dniu "SNL"
Gospodarz „Weekendowej aktualizacji” Colin Jost porównał szaleństwo Oscarów do występu Justina Timberlake’a i Janet Jackson w przerwie 2004 roku.
YouTube / sobotnia nocna żywo

Will Smith, dla tych z was, którzy nie wiedzą, wszedł na scenę podczas rozdania Oscarów i spoliczkował Chrisa Rocka po tym, jak zażartował o Jadie Pinkett Smith, co, jak sądzę, było aktem hańby, który ustanawia straszny precedens konieczności bronić swojej żony na rozdaniu nagród.

„Myślę, że musimy po prostu przyznać, że jest to jedna z najbardziej szalonych rzeczy, jakie kiedykolwiek zobaczymy w naszym życiu. To naprawdę jest jak awaria garderoby podczas Super Bowl, ale jeśli uderzysz sutek Janet Timberlake” – żartował Jost.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *