Sok z żuka 2 oficjalnie zmierza na duży ekran

(CNN) Kładąc kres temu, co może być jednym z najbardziej plotkarskich filmów w historii kina,duch z więcejW końcu dostaje swoją kolejną wielką chwilę.

Potwierdzone przez Warner Bros. CNN poinformowało we wtorek, że długo oczekiwany remake Beetlejuice 2 apokaliptycznego arcydzieła Tima Burtona z 1988 roku zostanie wydany we wrześniu 2024 roku. (CNN i Warner Bros. są częścią tej samej firmy macierzystej, Warner Bros. Discovery).

Nowy film powiedział, żeby się wyróżniać Powrót oryginalnych gwiazd Michaela Keatona i Winony Ryder, a także dodanie gwiazd „Wednesday” i „Scream VI”. Jenna Ortega.

Sok z żuka, w którym wystąpili Keaton, Ryder, Alec Baldwin i Geena Davis, był mroczną, zabawną i pomysłową oryginalną historią, która okazała się sukcesem krytycznym i opłacalnym przez banki, dając początek kreskówce, a także niedawno zamkniętemu musicalowi na Broadwayu.

Sukces pierwszego filmu jest w dużej mierze zasługą obsady, w której Keaton jest szybko mówiącym, głęboko nieprzystosowanym złym duchem, który chce wykorzystać „niedawno zmarłego” Maitlandsa (Baldwin i Davies), a także nowych lokatorów ich dawnej rezydencji .

„Sok z żuka” może poszczycić się jednym z najlepszych wejść tej bohaterki – Lydią Deetz z gotyckiego Rydera, córką wspomnianych lokatorów – w jej trzecim filmie ekranowym. W filmie Kathryn O’Hara, zdobywczyni nagrody Emmy, gwiazda Sheets Creek, mocno zadomowiła się w znakomitej roli macochy Lydii, Delii Deetz.

Spekulacje na temat potencjalnej kontynuacji krążą od lat CNN ostatni raz informował w 2016 roku że Ryder pomyślał „byłoby wspaniale, gdyby tak się stało, gdyby warunki były odpowiednie”. Zarówno Burton, jak i Keaton zasugerował kontynuację Było to możliwe już w 2013 roku.

Nie jest jasne, czy trwający strajk scenarzystów wpłynie na potencjalny harmonogram produkcji lub harmonogram wydawania soku z żuka 2. Premiera filmu jest obecnie zaplanowana na piątek, 6 września 2024 r.

READ  Johnny Depp Trial Live: najnowsze wieści z bitwy o zniesławienie z Amber Heard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *