Trevor Noah odpowiada Kanye Westowi po tym, jak raper nazwał to rasistowskim oszczerstwem, a jego konto na Instagramie zostało zawieszone

Trevor Noah zareagował na rasistowskie oszczerstwa kierowane pod jego adresem przez Kanye Westa na Instagramie.

Zachód go miał Konto na Instagramie zawieszone na 24 godzinys po użyciu oszczerstwa podczas odpowiadania na komentarze komediowe na jego temat w oferta dnia.

W swoim liście atakującym Noah, West, obecnie znany jako Ye, wielokrotnie nazywał go „k**n”, po tym jak komik powiedział, że sytuacja między raperem a jego byłą żoną Kim Kardashian i jej nowym chłopakiem Pete’em Davidsonem była „przerażająca dla obserwować.”

według TMZMeta, firma macierzysta Instagrama, powiedziała, że ​​posty Westa stanowią naruszenie zasad aplikacji mediów społecznościowych dotyczących mowy nienawiści, nękania i zastraszania.

Urban Dictionary opisał slur styl West używany jako „anty-czarny czarny człowiek”.

W odpowiedzi na post, Noah udostępnił długi komentarz pod postem, który został usunięty z powodu zawieszenia konta Westa.

„Och, jeśli chodzi o K**n… oczywiście niektórzy ludzie kończą szkołę, ale wciąż jesteśmy idiotami” – powiedział Noah, zwracając się do rasistowskiego oszczerstwa.

Dodał: „Nigdy nie zapominaj, że największą rasistowską sztuczką, jaką rasiści kiedykolwiek zagrali na czarnych ludziach, było nauczenie nas, jak pozbawiać się nawzajem naszej czerni, gdy się nie zgadzamy. Oszukują nas do rozerwania się na odłamki, abyśmy nigdy nie zjednoczyli się w silnej rózdze ”.

Trevor Noah odpowiedział na rasistowskie oszczerstwa skierowane na niego przez Kanye Westa na Instagramie

(Obrazy Getty’ego)

Komik został pochwalony za komentarz, w którym przyznał, że West ma „wpływ”, ale dodał: „Łama mi serce, gdy widzę cię w takim stanie”.

„Jest niewielu artystów, którzy wywarli na mnie większy wpływ niż ty” – napisał Noah. Pobrałem próbki i zamieniłem je w symfonie. Zabrałeś swój ból i zamieniłeś go przez drut w doskonałą wydajność. Inaczej myślałem o tym, jak wydać pieniądze z twojego powodu”.

READ  Cover utworu „Jolene” w wykonaniu Beyoncé aktualizuje tekst piosenki Dolly Parton

Noah powiedział: „Jesteś nieusuwalną częścią mojego życia. Dlatego łamie mi serce, gdy widzę cię w takim stanie. Nie obchodzi mnie, czy popierasz Trumpa i nie obchodzi mnie, czy upieczesz dom. kiedy widzę cię na ścieżce niebezpiecznie bliskiej niebezpieczeństwu i bólu.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *