Sony CinemaCon 2023 rozpoczyna się „Bad Boys 4” i „Dumb Money” – ostateczny termin

Odśwież w poszukiwaniu aktualizacji….Sony rozpoczęło pierwszą noc CinemaCon wiadomością taśmową od Willa Smitha i Martina Lawrence’a z planu źli chłopcy 4.

Smith uśmiechnął się: „Co jest z CinemaCon? Cieszymy się, że nas tam nie było, ponieważ jesteśmy tutaj i płacą nam za to, że tu jesteśmy!”

„Zbliża się Bad Boys Four, jesteśmy podekscytowani i podekscytowani. Jesteśmy w czwartym tygodniu zdjęć, wszystko będzie świetnie” – dodał, zanim Josh Greenstein, prezes Sony Motion Pictures Group, został wprowadzony na scenę. Duet nie ogłosił jeszcze tytułu nowego filmu, który się pojawi Niegrzeczni chłopcy na całe życie Reżyserzy Adel Elaraby i Bilal Fallah znów stoją za kamerą. Nie ustalono daty kontynuacji. Franczyza jest obecnie warta 840,7 miliona dolarów w trzech filmach.

„Było dużo szumu wokół śmierci serialu i nadchodzącej przyszłości” – powiedział Greenstein.

„Sonny stał z tobą ramię w ramię” — powiedział Greenstein w pokoju wystawców w Caesars Palace Colosseum.

„Studia, których okna się zawaliły, teraz dostrzegają wartość okien i odwracają kurs” – dodał Greenstein.

„Teraz nadawcy oferują swoje filmy na wyłączność”, dodał Greenstein, który powiedział, że Sony wypuści 23 filmy tylko w tym roku kalendarzowym.

Pierwszym pokazanym filmem był zwiastun filmu Craiga Gillespiego pt. głupie pieniądze O GameStop Stock Fever Dash z Paulem Dano i Sethem Rogenem w rolach głównych. Gillespie wszedł na scenę z Dano.

głupie pieniądze to prawdziwa historia o tym, jak zwykły inwestor odwrócił scenariusz”, powiedział reżyser, „YouTube, który pochodzi z rodziny robotniczej i inwestuje swoje pieniądze w akcje Gamestop”.

Dano dodał: „Moja postać, Keith, nazywa siebie Roaring Kitty i zaczyna publikować filmy na YouTube… Ponieważ coraz więcej zwykłych ludzi kupuje akcje gamestop, cena rośnie i rośnie”.

W tej sekwencji Rogen, Nick Offerman i inni fundatorzy funduszy hedgingowych dowiadują się o chaosie na Wall Street po tym, jak akcje GameStop podskoczyły z powodu Reddita.

READ  Antonio Brown wspiera Kanye Westa wśród kontrowersji rapera „White Lives Matter”

Inne pokazane klipy zawierały zwiastuny Legendary’s Bóg, I Podstępny: drzwi.

Po tym, jak Sony zaoferowało wiele Spider-Man przez pajęczynę Na ubiegłorocznym CinemaCon przyszli uzbrojeni w pierwsze 14 minut filmu.

Reżyser Becka, Kemp Powers, przedstawił film z aktorami głosowymi Shamick Moore, Issa Rae i Hailee Steinfeld na scenie. „Dzisiaj masz tylko jedno wyjście, ponieważ próbujemy dokończyć ten film” – powiedział Powers.

„Kiedy zobaczyłem pierwszy Spider-Verse, pracowałem nad Soulem w Pixar” — dodał.

Moore powiedział programowi, że w sequelu: „Minął ponad rok od wydarzeń z pierwszego filmu, Miles wciąż próbuje dowiedzieć się, jak to jest być superbohaterem. Odkrywa, że ​​sposób, w jaki nosisz maskę, naprawdę sprawia, że ​​​​jesteś bohaterem; jedyną osobą, która to rozumie, jest Gwen Stacy”.

Steinfeld dodał: „Gwen też ma swoją własną historię… Jest postacią, w której widzi siebie wiele dziewcząt”.

Ray dodał: „(Moja postać jest) kobietą-pająkiem z innego wymiaru; nie bierze jeńców, nie prowadzi podwójnego życia – to jej nie ubiera”.

W tej sekwencji Miles Morales wycofuje się, by odpocząć w swojej sypialni, ale jego syn wpada na Gwen Stacy. Chcesz wyjść z domu, ale on leży na podłodze. „Czy Spider-Man jest uziemiony?” ona pyta. Obaj lecą przez miasto, animacja naładowana tym samym wielobarwnym stylem i tryptykiem pierwszego filmu, przeplatana surowymi ujęciami, które wciąż wymagają dopracowania przed premierą kinową 2 czerwca. Zatrzymują się i mają papkowatą chwilę na światłach drogowych. „W każdym innym wszechświecie Gwen Stacy zakochuje się w Spider-Manie, aw każdym innym wszechświecie nie kończy się to dobrze”.

Następny w kolejce był prezes Sony Motion Picture Group, Sanford Panitch, który przedstawił długo oczekiwany obraz Marvela, Craven myśliwy. Aaron Taylor-Johnson, który gra tytułową rolę, nie był obecny, ale dostarczył pierwszy zwiastun tego, co wydaje się być zwycięzcą 6 października. Przeczytaj więcej tutaj. Sidney Sweeney był tu dzisiaj, ale nie z nim Pani Webale komedia romantyczna z kategorią R, nikogo oprócz ciebie i współpracownik Glen Powell. To naprawdę zabawna komedia – dwoje ludzi, którzy tak bardzo się nienawidzą – nie może się sobie oprzeć. Akcja filmu rozgrywa się w Sydney w Australii i podąża za tą dwójką podczas kilku porwań: Sweeney spada z łodzi. „Czy to brodawka?” – pyta postać grana przez Powella, kiedy jej dłoń znajduje się na tyle jego spodni. to nie jest; To pająk. Wpada w histerię i ściąga szorty do gołych majtek. Postać grana przez Powella mówi: „Idę się napić i mam nadzieję, że już nigdy cię nie zobaczę”.

READ  „Ryba z wody” Franceski Scorsese była „przerażająca” – data premiery

więcej….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *