SpaceX i NASA odłożyły dekodowanie specjalnych astronautów Ax-1 na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Pierwsza na świecie całkowicie prywatna załoga na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej musi poczekać co najmniej kolejny dzień na opuszczenie orbitującego laboratorium po tym, jak zła pogoda uniemożliwiła planowane lądowanie w sobotę (23 kwietnia).

NASA, SpaceX i firma Aksjomat Przestrzeńktóry wspiera twoją Misja z siekierą 1, odwołał plany oddokowania SpaceX Dragona z jego czteroosobową załogą z powodu niedopuszczalnych silnych wiatrów w miejscach rozbryzgów u wybrzeży Florydy. Menedżerowie misji byli Dążąc do wyłączenia sobotniego wieczoru przed opóźnieniem.

„Zamykając odprawę pogodową przed dzisiejszym planowanym lądowaniem, zespoły NASA, Axiom Space i SpaceX zdecydowały się anulować dzisiejszą próbę dokowania z powodu niższego basenu wiatrowego, który spowodował marginalnie silne wiatry w miejscach zraszaczy” – mówią urzędnicy NASA. Opublikowany w sobotniej aktualizacji. „Załoga misji Axiom Mission 1 (Ax-1) ma teraz na celu wycofanie się z Międzynarodowa Stacja Kosmiczna 20:55 EDT w niedzielę 24 kwietnia. „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *