Matthew Broderick o złapaniu COVID-19 po tym, jak był „zbyt ostrożny” — The Hollywood Reporter

Mateusz Broderick mówi on i Apartament Plaza Costant Sarah Jessica Parker tak długo unikała zarażenia się COVID-19 – i pomimo innych przypadków w jego rodzinie – że zaczął wierzyć, że „był jedną z tych osób, które go nie dostały”.

Aktor pojawił się w SiriusXM Pokaz Jessa Cagle’a Aby opowiedzieć o swoim doświadczeniu z żoną Parker w turnieju Broadway Produkować. Podczas rozmowy otworzył się na temat utraty kilku przedstawień teatralnych Neila Simona po poddaniu się kwarantannie z powodu pozytywnego wyniku testu na COVID-19.

„To było naprawdę rozczarowujące. Byliśmy tak niespokojni i nigdy tego nie dostaliśmy. Nasza córka to dostała, a my jakoś tego nie dostaliśmy” – powiedział Broderick, wskazując na pojawienie się zmiennej omikronowej. Rzecz w tym, ale byłem całkowicie zło.”

On i Parker mieli pozytywny wynik testu na COVID-19 dni później, gdy grali w Broadwayu w programie Limited Engagement. W rezultacie kilka koncertów zostało odwołanych.

Rozmawiając z Cagle i jego gospodarzem Julią Cunningham, Broderick wyjaśnił, że po raz pierwszy zauważył objawy w dniu, w którym otrzymał zastrzyk przypominający. „Dostałem dawkę przypominającą — drugą dawkę przypominającą — i tego dnia pomyślałem, że muszę zachorować z powodu dawki przypominającej, ale potem kaszlałem i za każdym razem, gdy sprawdzałem skutki uboczne zastrzyku przypominającego, nie było nic, zrobić z kaszlem – powiedział. „W każdym razie dostałem zastrzyk przypominający i COVID tego samego dnia”.

„Aby teoretycy spiskowi mogli się dla mnie dowiedzieć i wysłać mi notatkę” – dodał ze śmiechem.

Przed szczegółowym opisem swoich doświadczeń z COVID-19 Broderick przypomniał również noc, w której Broadway został zamknięty na początku pandemii w marcu 2020 r. Gwiazda powiedziała Apartament Plaza To było na ostatniej próbie, kiedy przyszli producenci i ogłosili, że gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo gasi światła.

READ  Britney Spears została zauważona bez obrączki dzień po tym, jak Sam Asgari opublikował selfie z obrączką

„Mieliśmy pełny kostium, perukę i tak dalej, ale wszyscy czuli, że coś się dzieje, ponieważ koszykówka i hokej przestały istnieć, a tutaj udajemy, że serial się dzieje” – opowiadał.

Producenci zebrali aktorów na widowni i powiedzieli firmie, że jest godzina 17.00, a Broadway został oficjalnie zamknięty. „Powiedzieli: »To zajmie od dwóch do czterech tygodni«, a potem producent powiedział do mnie: »Między tobą a mną może to zająć od sześciu do ośmiu tygodni, ale nikomu nie mów”. Broderick pamięta, ale my powiedzmy dwa do czterech”. To samo miejsce. Ta sama moda, może pół cala. „

ten Apartament Plaza Gwiazda żartował, że „nie wszyscy” muszą przechodzić zmiany w garderobie, ale w końcu wrócił do swoich pierwotnych wymiarów. „Pasują prawie do wszystkiego oprócz moich spodni. Powiedzieli:„ Będziemy musieli zbudować ci nowe spodnie ”- Broderick powiedział Cagle. skurczyłem się z powrotem do mojego normalnego, lekko pulchnego ja kilka lat temu.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *