Spodziewaj się, że Raiders będą szukać ofert handlowych dla QB Dereka Carra poza sezonem

Chociaż Raiders mają jeszcze dwa mecze w tym sezonie – a play-offy są nadal matematycznie możliwe – ich plany na ten sezon wydają się niejasne.

Oczekuje się, że miasto Las Vegas zbada opcje handlowe dla rozgrywającego Dereka Carra, mówią źródła. Weteran, który rozpoczynał prawie każdy mecz sezonu regularnego dla Raiders od sezonu 2014, zdecydowanie zmierza do drużyny pierwszego roku w 2023 roku.

W jego miejsce wystartuje Garrett Stidham Dziś Przeciwko 49ers miał swoją szansę w dwóch meczach, aby przedstawić argumenty na następny sezon. W międzyczasie Carr będzie poza zespołem przez ostatnie dwa tygodnie, aby uniknąć rozproszenia uwagi.

Istnieją scenariusze, w których Carr zostaje z Raiders – 49ers nieoficjalnie pożegnali się z Jimmym Garoppolo w zeszłym sezonie, a on nadal dla nich gra – ale to jest prawdopodobny wynik dla Carra.

Po zakończeniu sezonu przygotowania do nadchodzącego sezonu i tego, co będzie dalej, rozpoczną się z Carrem w pełnym skupieniu. Oczekuje się, że dołączy do innych weteranów debiutantów, takich jak Tom Brady i Jimmy Garoppolo oraz innych jako dostępni QB za pośrednictwem Darmowa Agencja Lub wymień poza sezonem.

Trener Las Vegas, Josh McDaniels, jasno wyjaśnił, dlaczego Raiders podjęli ten ruch – którego właściciel, Mark Davis, według źródeł wspierał – podczas rozmowy z dziennikarzami w zeszłym tygodniu.

McDaniels, „Nikt z nas nie jest szczęśliwy tam, gdzie jest” do reporterów Środa. „Ale uważamy, że jest to okazja do oceny młodego gracza, który nie miał zbyt wiele czasu na grę. Derek był fantastyczny. Rozumie scenariusz, w którym się znajdujemy”.

Decyzje w sprawie Kar muszą być podejmowane szybko. na jej warunkach Trzy lata, przedłużenie o 121,5 miliona dolarów Podpisany przed sezonem, jego podstawowa pensja w wysokości 32,9 miliona dolarów na rok 2023 i dodatkowe 7,5 miliona dolarów z podstawy z 2024 roku zostanie w pełni zagwarantowana, jeśli zostanie wpisany na listę w trzecim dniu okresu zwolnienia – lub trzy dni po Super Bowl.

Każda decyzja dotycząca następnego ruchu, czy to handlu, czy bezpośredniego uwolnienia, jeśli handel nie jest połączony, zostanie podjęta wcześniej.

Chociaż wymiana nie może zostać oficjalnie ogłoszona przed rozpoczęciem roku ligowego, transakcje są rutynowo uzgadniane przed sfinalizowaniem w połowie marca. Carr ma również klauzulę zakazu handlu w swojej umowie, a różne strony musiałyby być po tej samej stronie, aby zawrzeć taką umowę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *