„Stalker” został przyłapany na ukrywaniu się przed posiadłością Harry’ego i Meghan w Montecito

  • Poinformowano, że policja otrzymała telefon o godzinie 2 w nocy w poniedziałek od pracownika ochrony
  • 29-letni Kevin Garcia Valdofinos został aresztowanyWedług doniesień domniemany prześladowca ukrywający się przed posiadłością księcia Harry’ego i Meghan w Montecito został aresztowany w środku nocy.

Rozumie się, że członek zespołu bezpieczeństwa w domu księcia i księżnej Sussex w Kalifornii za 14 milionów dolarów (11 milionów funtów) umieścił mężczyznę na notatce obywatelskiej przed zaalarmowaniem lokalnej policji.

powiedział rzecznik biura szeryfa Santa Barbara TMZ Otrzymali telefon w poniedziałek około 2 nad ranem od pracowników ochrony.

Gazeta podała, że ​​29-letni Kevin Garcia Valdofinos został aresztowany przy wejściu do domu pary.

Po przybyciu funkcjonariuszy policji mężczyzna został zatrzymany i skierowany do prokuratury, po czym został zwolniony za kaucją.

TMZ donosi, że 29-letni Kevin Garcia Valdofinos został zatrzymany przez obywatela przy wejściu na posesję pary. Na zdjęciu: Harry i Meghan uczestniczyli wczoraj wieczorem w Ms Foundation Women of Vision Awards w Nowym Jorku
Według doniesień domniemany prześladowca został aresztowany po tym, jak czaił się przed rezydencją księcia Harry’ego i Meghan w Montecito (na zdjęciu) w środku nocy.

Prawo, na mocy którego Valdovinos został aresztowany, wskazywało, że nie był to pierwszy raz, kiedy popełnił on takie przestępstwo.

Nie dotarł do posiadłości, donosi TMZ, a coś, co powiedział ochronie, skłoniło ich do umieszczenia go w areszcie obywatelskim.

Dziewięć kontaktów z policją w ciągu dziewięciu miesięcy od lipca 2020 do lutego 2021

Lipiec 2020: Policja dzwoniła cztery razy, trzy razy jako „alarm aktywowany” i jedno wezwanie telefoniczne

Sierpień 2020: Różne incydenty priorytetowe

Listopad: Aktywuj alarm

Wigilia: Nicholas Brooks rzekomo wtargnął i został zwolniony za ostrzeżeniem

Boxing Day: Brooks ponownie przybywa i zostaje aresztowany

Luty 2021: Aktywuj alarm

Nie było jasne, czy Harry i Meghan – lub ich dzieci Archie, 4 lata i Lilibet, 1 rok – byli w domu w czasie aresztowania.

Para była wczoraj wieczorem w Nowym Jorku na rozdaniu Ms Foundation Women of Vision Awards, gdzie Meghan otrzymała nagrodę 2023 „za jej globalne rzecznictwo na rzecz wzmocnienia pozycji i rzecznictwa w imieniu kobiet i dziewcząt”.

Para i ich wówczas roczny syn przeprowadzili się w 2020 roku do ekskluzywnej dzielnicy Montecito.

READ  Prezes SAG-AFTRA, Fran Drescher, dołącza do WGA Picket Lines – Deadline

Kupili pałacowy dom o powierzchni 18 000 stóp kwadratowych, który znajduje się na 5,4 akrach ziemi, za 14,5 miliona dolarów (11 milionów funtów).

Rok później, w lipcu 2021 roku, Palestyńska Agencja Informacyjna ujawniła, że ​​policja była wzywana do pałacu dziewięć razy w ciągu tylu miesięcy.

Dwa razy w okresie Bożego Narodzenia biuro szeryfa hrabstwa Santa Barbara odbierało nawet intruza, który przybył do domu Sussexów z Ohio.

W tym czasie system alarmowy nieruchomości uruchomił się również pięć razy.

Dane uzyskane na mocy przepisów dotyczących wolności informacji zostały ujawnione po tym, jak para podzieliła się swoimi obawami dotyczącymi bezpieczeństwa w wywiadzie dla Oprah Winfrey.

Meghan Markle oszołomiona w złotej sukience bez ramiączek przybyła na galę glam w Nowym Jorku – gdzie odebrała nagrodę „Women of Vision” od jej chłopaka Glorii Steinem. Rozumie się, że „prześladowca” został aresztowany dzień wcześniej w swoim domu w Kalifornii

Nicholas Brooks był gościem, który przejechał całą drogę z Ohio. Został złapany na wtargnięciu w Wigilię 2020 roku. Wrócił ponownie dwa dni później, 26 grudnia 2020 roku i został zatrzymany przez policję za wtargnięcie.

Czytaj więcej: „Możesz być wizjonerem swojego życia”: Megan uznaje „akty służby, łaski i życzliwości” za klucz do „sprawiedliwego świata”, przyjmując nowojorską nagrodę Women of Vision.

Brooksowi po raz pierwszy pozwolono na ostrzeżenie, ale ponownie pojawił się w domu w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia o 14:54, a później został aresztowany i oskarżony o jedno wykroczenie wtargnięcia na teren posesji.

Brooks powiedział później, że mógł być „na haju”, kiedy przejeżdżał obok domu. Później ujawniono, że był wcześniej skazany za udział w ataku, w wyniku którego złamano mu twarz.

„Nie wiem, dlaczego pojechałem do nich” – powiedział – „tam właśnie trafiłem. Jeździłem cross country – wiem, że to szaleństwo.

Powiedziano mi, żebym trzymał się z daleka i nigdy nie wpuszczano mnie z powrotem, ale nie muszę stawiać się w sądzie. Zostałem w więzieniu na noc i poproszono mnie, abym w przyszłości trzymał się z daleka.

READ  Jon Hamm żeni się z aktorką Anną Osceolą w Mad Men Finale - The Hollywood Reporter

Wiadomość o znęcaniu się nad Brooksem pojawiła się zaledwie tydzień po tym, jak Harry otworzył się i wyraził troskę o bezpieczeństwo swojej rodziny. Książę opowiedział o swoich obawach podczas wywiadu pary z Oprah Winfrey 7 marca 2021 roku.

Harry ujawnił, jak Pałac Buckingham zabrał ich dane bezpieczeństwa, kiedy zrezygnowali ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej i przeprowadzili się do Ameryki Północnej.

Powiedział, że on i Meghan podpisali lukratywne umowy z Netflix i Spotify, ponieważ potrzebowali pieniędzy na pokrycie swojego bezpieczeństwa po tym, jak pałac obniżył im „cięcie finansowe” po opuszczeniu Wielkiej Brytanii.

„Dostałem to, co zostawiła mi mama, a bez tego nie bylibyśmy w stanie tego zrobić” – powiedział wówczas Oprah.

Nicholas Brooks (na zdjęciu) był facetem, który przejechał całą drogę z Ohio. Został złapany na wtargnięciu w Wigilię 2020 roku. Wrócił ponownie dwa dni później, 26 grudnia 2020 roku i został zatrzymany przez policję za wtargnięcie.

„Podczas COVID przyjaciel zasugerował:„ Co powiesz na streamery? ”- powiedział Harry. Meghan dodała: „Nie myśleliśmy o tym wcześniej”.

— Nie myśleliśmy o tym — kontynuował Harry. Było więc wiele różnych opcji. I spójrz, z mojego punktu widzenia, wszystko, czego potrzebuję, to wystarczająco dużo pieniędzy, aby móc opłacić ochronę, aby moja rodzina była bezpieczna.

Umowy z Netflix i Spotify miały być warte odpowiednio 100 milionów dolarów i 25 milionów dolarów, a od tego czasu Harry opublikował pamiętnik zatytułowany „Spare”, który — według Księgi Rekordów Guinnessa — stał się „najszybciej sprzedającą się książką non-fiction”. cały czas.” time” w dniu jego wystawienia.

Powszechnie mówi się, że Harry dostał 20 milionów dolarów za umowę na książkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *