„Stalker” został przyłapany na ukrywaniu się przed posiadłością Harry’ego i Meghan w Montecito

  • Poinformowano, że policja otrzymała telefon o godzinie 2 w nocy w poniedziałek od pracownika ochrony
  • 29-letni Kevin Garcia Valdofinos został aresztowanyWedług doniesień domniemany prześladowca ukrywający się przed posiadłością księcia Harry’ego i Meghan w Montecito został aresztowany w środku nocy.

Rozumie się, że członek zespołu bezpieczeństwa w domu księcia i księżnej Sussex w Kalifornii za 14 milionów dolarów (11 milionów funtów) umieścił mężczyznę na notatce obywatelskiej przed zaalarmowaniem lokalnej policji.

powiedział rzecznik biura szeryfa Santa Barbara TMZ Otrzymali telefon w poniedziałek około 2 nad ranem od pracowników ochrony.

Gazeta podała, że ​​29-letni Kevin Garcia Valdofinos został aresztowany przy wejściu do domu pary.

Po przybyciu funkcjonariuszy policji mężczyzna został zatrzymany i skierowany do prokuratury, po czym został zwolniony za kaucją.

TMZ donosi, że 29-letni Kevin Garcia Valdofinos został zatrzymany przez obywatela przy wejściu na posesję pary. Na zdjęciu: Harry i Meghan uczestniczyli wczoraj wieczorem w Ms Foundation Women of Vision Awards w Nowym Jorku
Według doniesień domniemany prześladowca został aresztowany po tym, jak czaił się przed rezydencją księcia Harry’ego i Meghan w Montecito (na zdjęciu) w środku nocy.

Prawo, na mocy którego Valdovinos został aresztowany, wskazywało, że nie był to pierwszy raz, kiedy popełnił on takie przestępstwo.

Nie dotarł do posiadłości, donosi TMZ, a coś, co powiedział ochronie, skłoniło ich do umieszczenia go w areszcie obywatelskim.

Dziewięć kontaktów z policją w ciągu dziewięciu miesięcy od lipca 2020 do lutego 2021

Lipiec 2020: Policja dzwoniła cztery razy, trzy razy jako „alarm aktywowany” i jedno wezwanie telefoniczne

Sierpień 2020: Różne incydenty priorytetowe

Listopad: Aktywuj alarm

Wigilia: Nicholas Brooks rzekomo wtargnął i został zwolniony za ostrzeżeniem

Boxing Day: Brooks ponownie przybywa i zostaje aresztowany

Luty 2021: Aktywuj alarm

Nie było jasne, czy Harry i Meghan – lub ich dzieci Archie, 4 lata i Lilibet, 1 rok – byli w domu w czasie aresztowania.

Para była wczoraj wieczorem w Nowym Jorku na rozdaniu Ms Foundation Women of Vision Awards, gdzie Meghan otrzymała nagrodę 2023 „za jej globalne rzecznictwo na rzecz wzmocnienia pozycji i rzecznictwa w imieniu kobiet i dziewcząt”.

Para i ich wówczas roczny syn przeprowadzili się w 2020 roku do ekskluzywnej dzielnicy Montecito.

Kupili pałacowy dom o powierzchni 18 000 stóp kwadratowych, który znajduje się na 5,4 akrach ziemi, za 14,5 miliona dolarów (11 milionów funtów).

Rok później, w lipcu 2021 roku, Palestyńska Agencja Informacyjna ujawniła, że ​​policja była wzywana do pałacu dziewięć razy w ciągu tylu miesięcy.

Dwa razy w okresie Bożego Narodzenia biuro szeryfa hrabstwa Santa Barbara odbierało nawet intruza, który przybył do domu Sussexów z Ohio.

W tym czasie system alarmowy nieruchomości uruchomił się również pięć razy.

Dane uzyskane na mocy przepisów dotyczących wolności informacji zostały ujawnione po tym, jak para podzieliła się swoimi obawami dotyczącymi bezpieczeństwa w wywiadzie dla Oprah Winfrey.

Meghan Markle oszołomiona w złotej sukience bez ramiączek przybyła na galę glam w Nowym Jorku – gdzie odebrała nagrodę „Women of Vision” od jej chłopaka Glorii Steinem. Rozumie się, że „prześladowca” został aresztowany dzień wcześniej w swoim domu w Kalifornii

Nicholas Brooks był gościem, który przejechał całą drogę z Ohio. Został złapany na wtargnięciu w Wigilię 2020 roku. Wrócił ponownie dwa dni później, 26 grudnia 2020 roku i został zatrzymany przez policję za wtargnięcie.

Czytaj więcej: „Możesz być wizjonerem swojego życia”: Megan uznaje „akty służby, łaski i życzliwości” za klucz do „sprawiedliwego świata”, przyjmując nowojorską nagrodę Women of Vision.

Brooksowi po raz pierwszy pozwolono na ostrzeżenie, ale ponownie pojawił się w domu w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia o 14:54, a później został aresztowany i oskarżony o jedno wykroczenie wtargnięcia na teren posesji.

Brooks powiedział później, że mógł być „na haju”, kiedy przejeżdżał obok domu. Później ujawniono, że był wcześniej skazany za udział w ataku, w wyniku którego złamano mu twarz.

„Nie wiem, dlaczego pojechałem do nich” – powiedział – „tam właśnie trafiłem. Jeździłem cross country – wiem, że to szaleństwo.

Powiedziano mi, żebym trzymał się z daleka i nigdy nie wpuszczano mnie z powrotem, ale nie muszę stawiać się w sądzie. Zostałem w więzieniu na noc i poproszono mnie, abym w przyszłości trzymał się z daleka.

Wiadomość o znęcaniu się nad Brooksem pojawiła się zaledwie tydzień po tym, jak Harry otworzył się i wyraził troskę o bezpieczeństwo swojej rodziny. Książę opowiedział o swoich obawach podczas wywiadu pary z Oprah Winfrey 7 marca 2021 roku.

Harry ujawnił, jak Pałac Buckingham zabrał ich dane bezpieczeństwa, kiedy zrezygnowali ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej i przeprowadzili się do Ameryki Północnej.

Powiedział, że on i Meghan podpisali lukratywne umowy z Netflix i Spotify, ponieważ potrzebowali pieniędzy na pokrycie swojego bezpieczeństwa po tym, jak pałac obniżył im „cięcie finansowe” po opuszczeniu Wielkiej Brytanii.

„Dostałem to, co zostawiła mi mama, a bez tego nie bylibyśmy w stanie tego zrobić” – powiedział wówczas Oprah.

Nicholas Brooks (na zdjęciu) był facetem, który przejechał całą drogę z Ohio. Został złapany na wtargnięciu w Wigilię 2020 roku. Wrócił ponownie dwa dni później, 26 grudnia 2020 roku i został zatrzymany przez policję za wtargnięcie.

„Podczas COVID przyjaciel zasugerował:„ Co powiesz na streamery? ”- powiedział Harry. Meghan dodała: „Nie myśleliśmy o tym wcześniej”.

— Nie myśleliśmy o tym — kontynuował Harry. Było więc wiele różnych opcji. I spójrz, z mojego punktu widzenia, wszystko, czego potrzebuję, to wystarczająco dużo pieniędzy, aby móc opłacić ochronę, aby moja rodzina była bezpieczna.

Umowy z Netflix i Spotify miały być warte odpowiednio 100 milionów dolarów i 25 milionów dolarów, a od tego czasu Harry opublikował pamiętnik zatytułowany „Spare”, który — według Księgi Rekordów Guinnessa — stał się „najszybciej sprzedającą się książką non-fiction”. cały czas.” time” w dniu jego wystawienia.

Powszechnie mówi się, że Harry dostał 20 milionów dolarów za umowę na książkę.

READ  Nowe raporty sporne roszczenia oferują wypłatę 4000 USD aktorowi głosowemu Bayonetta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *