Statystyki z poniedziałkowego meczu Bills-Bengals nie będą się liczyćObrazy Getty’ego

Żadne statystyki z dziewięciu minut meczu Bills-Bengals rozegranego w poniedziałek wieczorem nie będą wliczane do statystyk żadnej drużyny ani gracza.

Polityka NFL dotycząca anulowanych meczów mówi: „Anulowanie meczu oznacza anulowanie go przed rozpoczęciem lub po jego rozpoczęciu i brak możliwości zmiany harmonogramu lub uwzględnienia wyniku lub innych statystyk wyników w rekordach ligowych”.

to znaczy Joe Burrowpodanie przyłożenia do Tylera Boyda Nie pojawi się w żadnych statystykach graczy ani nie pokaże żadnych jardów, wślizgów, rzutów z gry ani niczego innego. Jeśli chodzi o oficjalne statystyki ligi, odwołany mecz traktowany jest tak, jakby nigdy się nie odbył.

Niektóre ligi fantasy i bukmacherzy mogą zdecydować się na ustalenie własnych zasad, aby poradzić sobie z sytuacją, ale jeśli śledzą oficjalne statystyki, to tak, jakby żadna część gry nigdy nie została rozegrana.

Burrow był gotowy do pobicia rekordu ukończenia kariery wszechczasów NFL w poniedziałek wieczorem, kiedy właśnie wszedł do gry 12 mniej prób podania niż kwalifikacja. Oficjalnie 12 prób podania wciąż nie kwalifikuje się do kwalifikacji i byłby nowym rekordzistą NFL, gdyby rzucił co najmniej 12 podań w niedzielę przeciwko Ravens.READ  Biznes niebieskich kamizelek z udziałem Vladislava Gavrikova słabnie – i co teraz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *