Steam, Epic i GMG anulują zamówienia przedpremierowe na Ghost of Tsuima PC w krajach spoza PSN

Duch Cuszimy Wymaga jedynie połączenia konta PSN dla trybu wieloosobowego Legends, z wymogu, z którego kampania dla jednego gracza jest zwolniona, a twórca gry dołożył wszelkich starań Do powiedzenia w ostatnim poście. Steam, Green Man Gaming i Epic Games Store miały zastrzeżenia stwierdzające to samo. W teorii oznacza to, że jeśli nie zależy Ci na trybach wieloosobowych, nadal możesz grać – ale w praktyce konsole obecnie usuwają tę grę.

Otrzymasz zwrot pieniędzy za wcześniej zakupioną grę – Ghost of Tsushima. Wydawca tej gry wymaga teraz konta dodatkowego, aby móc grać w niektóre części tej gry – tego konta nie można utworzyć w Twoim kraju.

Oto przykład z Green Man Gaming:

Frustrujące Tsushima W porównaniu z tym wydaje się cięty i suchy Piekielni nurkowie 2. Na początku tego miesiąca Sony ogłosiło, że doda obowiązkowe połączenie z kontem PSN Piekielni nurkowie 2, który jest już dostępny w sprzedaży w krajach spoza PSN od około trzech miesięcy. Steam został wkrótce ograniczony, ponieważ grę można było sprzedawać tylko w krajach, w których dostępny był PSN. Gracze nie byli zadowoleni.

Po kampanii bombardowania recenzji, w wyniku której ocena gry Steam spadła z „bardzo pozytywnej” do „bardzo negatywnej” w ciągu kilku dni, Sony wycofało się z tej zmiany. Jednak Steam nie usunął ograniczeń sprzedaży.

Wczoraj trzy kolejne kraje – Estonia, Łotwa i Litwa – Zostało dodane Do listy krajów objętych ograniczeniami sprzedaży na platformie Steam. Dyrektor generalny Arrowhead, Johan Pilestedt, powiedział na Discordzie, że nie powiedziano mu o nowo dodanych obszarach, a dowiedział się o nich dopiero dzięki społeczności Discord gry.

Zrzut ekranu: Sean Hollister/The Verge

Później powiedział, że było to spowodowane zauważeniem przez Valve błędu administracyjnego i że kraje powinny były tam być od początku.

READ  Raport plotek: czego można oczekiwać od iPhone'a 14 Pro i iPhone'a 14 Pro Max

Zrzut ekranu: Sean Hollister/The Verge

Pilestedt powiedział, że próbuje przekonać zarówno PlayStation, jak i Valve, aby wycofały się z ograniczeń sprzedaży. Decyzja Sony wydaje się rozsądna, biorąc pod uwagę obecną sytuację Duch Cuszimy Na wielu platformach Sklepu Play. Ponieważ jednak ani Sony, ani Valve nie zareagowały na to krawędźPytany o komentarz na temat tej sytuacji, nie da się z całą pewnością stwierdzić, czy to prawda, czy też sklepy same usuwają gry Sony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *