Paul Skines z Pirates zdobywa 7 bramek w ciągu 4 rund w swoim debiucie w lidze MLB

Długo oczekiwany debiut w lidze MLB Paula Skenesa, zapolowego Pittsburgh Pirates, wniósł w sobotę energię do PNC Park.

21-letni produkt LSU, czołowy kandydat do ligi MLB, utrzymał Chicago Cubs do jednej passy przez cztery rundy i odniósł zwycięstwo w pierwszej piątej rundzie, a Pirates prowadzili 6-1.

Skines w swoim pierwszym występie w głównych ligach zdobył siedem trafień, dwa przeszedł i pozwolił na trzy zarobione runy i sześć trafień na 84 boiskach. Pierwszy run, na który pozwolił, miał miejsce po home runie Nico Hoernera w czwartej rundzie.

Po ponad dwugodzinnej przerwie spowodowanej deszczem Bullpen zawiódł Skinesa i zdobył sześć spacerów, które dały Chicago prowadzenie w piątej rundzie składającej się z siedmiu rund. Piraci odrobili straty i odzyskali prowadzenie dzięki home runowi Yasmaniego Grandala w końcówce piątego seta i wygrali 10:9.

Fani Piratów i baseballu czekali, aż Skinnes zostanie w końcu powołany do głównych lig. Stało się to w środę, a pełen tłum w PNC Park zebrał się wcześnie w oczekiwaniu na jego debiut.

Tłumy Powstała wokół gry w piratów Przed meczem obejrzenie rozgrzewki Skenesa. Natychmiast nagrodził obecnych, powalając pierwszych dwóch uderzających, z którymi się zmierzył – Mike’a Tauchmana i Seiyę Suzuki.

Tauchman upadł, machając ręką, pokonując prędkość swojej szybkiej piłki osiągającej 101 mil na godzinę.

Suzuki, który zjechał Szybka piłka o prędkości 99 mil na godzinę, jego drugi strzał na pałkęmusiałem wypróbować slider Skenesa, który był całkiem kiepski, podczas jego pierwszego pojawienia się na talerzu.

Regularnym porównaniem Skenesa jest były miotacz Washington Nationals Stephen Strasburg. Podobieństwa zaczynają się od wielkości i mocy jego szybkiej piłki. Obaj zdominowali zawodników na poziomie uniwersyteckim, a później w niższych ligach.

Debiut Strasburga w lidze MLB w 2010 roku był oczekiwany w okolicach baseballu, podobnie jak w sobotę, kiedy Skines przejął piłkę w swoim pierwszym starcie.

READ  Troy Vincent nie wyklucza przełożenia meczu Patriots Bills

(tak jak MASN Marka Zuckermana (Zauważ, że Andrew McCutchen był w sobotę głównym uderzającym, podobnie jak miało to miejsce w pierwszym występie Strasburga w lidze MLB.)

Skenes przeszedł szybką drogę od bycia numerem 1 w ogólnym wyborze w drafcie MLB 2023 do debiutu w drużynie Piratów. Jego oczekiwanie trwające 10 miesięcy i dwa dni nie było tak szybkie, jak 96 dni, jakie zabrał jego kolega z LSU Tiger Ben McDonald, wybrany z numerem 1 w drafcie z 1989 r., aby dostać się do The Show, ale było warto czekać.

Skines zasłużył na powołanie po siedmiu startach w tym sezonie w Triple-A Indianapolis. Rzucił 27 i 1/3 rundy i zanotował 45 strikeoutów przy zaledwie ośmiu spacerach, 0,99 ERA i 0,91 WHIP. Utrzymywał także swoich przeciwników na średnim poziomie odbicia wynoszącym 0,175.

Zespół Buccaneers czekał na sygnały wskazujące, że może być gotowy na powołanie przed sezonem, a Skines notował znakomite występy w każdym meczu w lidze juniorów.

„Był pewien, że może przyjść i pomóc nam wygrywać mecze” – powiedział dyrektor generalny Pirates. Ben Sherrington w czwartek, dzień po wezwaniu Skinnisa. „To naprawdę proste i jak powiedzieliśmy na wiosennym treningu, przez większość czasu to on nam mówił. Nie wszystko, ponieważ mieliśmy kontrolę nad niektórymi harmonogramami i głośnością, więc to nie było wszystko zależało od niego. Ale większość zależało od niego i myślę, że powiedział nam to swoim głosem.” Głośno i wyraźnie, że jest gotowy.

Skinnes powiedział podczas piątkowej sesji medialnej, że chce po prostu zapewnić Buccaneers „zdolność do zwycięstwa”. Jego obecność, wraz z innym początkującym miotaczem Jaredem Jonesem, pobudziła nie tylko rotację drużyny, ale także bazę fanów w Pittsburghu, która nie pobiła rekordu zwycięstw od 2018 roku i nie widziała meczu baseballowego od 2015 roku, kiedy Skines był 13 lat. stary.

READ  Aktualizacja kontuzji Ja Moranta: gwiazda Grizzlies prawdopodobnie przegapi mecz 4 vs Warriors z kontuzją kolana

Fani Piratów mają nadzieję, że sobota będzie początkiem przyszłości, w której zwycięski baseball powróci do miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *