Strzelanie do młodych delfinów: władze centralne i lokalne aresztują 2 w związku ze strzelaniem do raperów

Raper, którego prawdziwe nazwisko brzmi Adolf Robert Thornton Jr., został zastrzelony 17 listopada 2021 r. w domowej roboty maślanych ciasteczkach Magdy w Memphis. 36-latek ma dwoje dzieci.

Justin Johnson, 23, został schwytany we wtorek w Indianie przez US Marshal’s Service, zgodnie z komunikatem prasowym Agencji Federalnej. Był poszukiwany za morderstwo pierwszego stopnia. US Marshals Service, Departament Policji w Memphis, Crime Stoppers i Biuro Śledcze Tennessee ogłosiły wcześniej nagrody w wysokości do 15 000 USD za informacje prowadzące do aresztowania Johnsona.

Johnson to piosenkarz rapowy, znany również jako Straight Drop. W środę odbędzie się konferencja prasowa, na której władze przedstawią dalsze informacje na temat aresztowania Johnsona.

Cornelius Smith, lat 32, był drugą osobą aresztowaną w związku ze śmiercią młodego delfina. Smith został aresztowany 9 grudnia w Southwen, 210 mil na północny wschód od Memphis, zgodnie z komunikatem prasowym Biura Prokuratora Generalnego Okręgu Shelby.

Władze znalazły pojazd skradziony podczas kradzieży samochodu 10 listopada. Pojazd został odkryty 20 listopada po otrzymaniu informacji, że pojazd został porzucony krótko po tym, jak Young Dolph został zabity trzy dni wcześniej.

Smith został oskarżony we wtorek o morderstwo pierwszego stopnia i usiłowanie zabójstwa pierwszego stopnia, posiadanie broni palnej, posiadanie broni palnej w poważnym przestępstwie oraz kradzież aktywów o wartości ponad 10 000 USD. Publikacja mówi. Oskarżenie o usiłowanie zabójstwa wyszło od brata młodego delfina, który był z raperem, kiedy zmarł.

Smith przebywał w areszcie w więzieniu hrabstwa Tesoto, ale został deportowany we wtorek i przeniesiony do więzienia hrabstwa Shelby.

CNN nie było w stanie od razu ustalić, czy Cornelius Smith czy Justin Johnson mieli poradę prawną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *