Studio Dying Light Techland zapowiada nową grę RPG fantasy kierowaną przez talent Wiedźmina

gasnące światło Deweloper Techland zaoferował zapowiedź swojego kolejnego projektu, „nowej epopei fantasy, której akcja rozgrywa się w rozległym otwartym świecie”, we wtorek aktualizacji, gdy polskie studio próbuje rozszerzyć rozwój swojej nienazwanej gry RPG fantasy. Studio dało również wgląd w to, kto tworzy tę nową grę, zespół złożony z talentów stojących za CD Projekt Red gry wiedźmińskie I Film Cyberpunk 2077.

Podobne do ostatnich reklam od Rozrywka BlizzardaI FuncomI KrytkaTechland ogłosił nowy duży projekt, w którym niewiele można by pokazać. Jest tylko jedna grafika koncepcyjna, ukazująca starożytne środowisko fantasy, które wygląda jak odejście od Dying Light.

Ale Techland ma nadzieję, że tak Wprowadź talent do studia Aby pomóc w rozwoju RPG akcji z otwartym światem, częściowo poprzez ujawnienie, kto faktycznie nad nią pracuje. Ta lista nazwisk obejmuje reżyserkę narracji Carolina Stachera, która napisała Wiedźmin 3: Dziki Gon’s Misja Krwawego Barona (wśród innych wkładów narracyjnych Wiedźmina), narracja główna Arkadiusz Borowik (Magik 3: Dziki GonI Wiedźmin 2: Król Killers), dyrektor otwartego świata Bartosz Uchmann (Film Cyberpunk 2077), główny animator Kevin Quaid (Horyzont Zero Świt), główny projektant gier David McClure (Pętla śmiercii dyrektor kreatywny Mario Maltezosszalony maksI Prince of Persia: Piaski Czasu).

W oświadczeniu wydanym wraz z Concept Art and Recruitment Notice, dyrektor generalny Techland Paweł Marchewka powiedział o projekcie: „Naszą ambicją jest zaoferowanie zupełnie nowej własności intelektualnej, która znacznie różni się od tego, co robiliśmy przez ostatnie kilka lat. stworzyć całe doświadczenie nowej generacji.Nowy epicki fantasy osadzony w rozległym otwartym świecie, napędzany umiejętnościami i doświadczeniem, które zdobyliśmy jako zespół przez lata, pełen świeżych pomysłów, pasji i kreatywności. udostępnij teraz więcej szczegółów na temat tego projektu, wszyscy naprawdę w niego zainwestowaliśmy i nie możemy się doczekać, aby pokazać go naszym graczom, gdy nadejdzie czas”.

READ  Gracze Helldivers 2, którzy odmawiają wylogowania się, aby zachować swoje miejsce na serwerach, „rujnują je innym”

Marchewka zauważył w tym samym oświadczeniu, że Techland planuje nadal wspierać swoją najnowszą grę, Dying Light 2 Pozostań człowiekiem„przez co najmniej 5 lat, z zakresem i skalą dopasowania, jeśli nie przekraczającym tego, co zapewniliśmy naszej społeczności podczas wsparcia po uruchomieniu dla jej poprzednika”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *