Aktualizacja Jacoba deGroma na temat harmonogramu powrotów

NOWY JORK – Chociaż Jacob Degrom jest bliski powrotu do swoich zaległości, wciąż dzieli go co najmniej miesiąc od powrotu. DeGrom potrzebowałby trzech do pięciu rehabilitacji, aby Minor League rozpoczęła progresję reakcji na stres w prawej łopatce – proces, który trwałby tygodnie.

„Kiedy zaczynasz mówić o kościach, to trochę inaczej niż o ścięgnach” – powiedział w poniedziałek trener strzelania Jeremy Hefner. „Nie chcesz zadzierać z kośćmi, zwłaszcza z reakcją na stres w kościach. Nie chcemy zadzierać z powtarzaniem tego rodzaju sytuacji, ponieważ ten rok się kończy. Więc na pewno zagramy długo grać z nim, aby upewnić się, że będzie tam przez resztę sezonu.

Degrom przeszedł kolejny zestaw testów obrazowych w poniedziałek, które ujawniły „ciągłe gojenie się łopatki”, zgodnie z komunikatem zespołu wydanym następnego dnia. W komunikacie stwierdzono również, że DeGrom będzie „kontynuował budowanie dystansu i szybkości w swoim programie rzucania”, ale nie było ani słowa, kiedy mógłby zbiec ze wzgórza – kolejny ważny krok w jego rehabilitacji. Hefner powiedział, że rzucał płaską ziemię do 75 stóp.

MRI i tomografia komputerowa były trzecimi badaniami Dejruma, odkąd początkowo skarżył się na ból barku pod koniec marca.

Biorąc pod uwagę harmonogram DeGroma i fakt, że jeszcze nie zszedł ze wzgórza, połowa lub koniec czerwca wydaje się najlepszym scenariuszem na jego powrót. Lipiec też jest rozsądny.

„Oczywiście chcemy, żeby wrócił tak szybko, jak to możliwe” – powiedział Hefner. „Ale musisz naprawdę upewnić się, że jest dobrze zbudowany, że wszyscy czują się dobrze, czują się dobrze… Musimy się upewnić, że nie robimy tylko tego, co najlepsze dla Mets, próbując wygrać mistrzostwo świata w tym rok, ale też co najlepsze. dla gracza.”

Gdy DeGrom zacznie rzucać na poważnie, menedżer Mets, Buck Showalter, spodziewa się, że dwukrotny zwycięzca Cy Young dołączy do zespołu w Nowym Jorku. Obecnie on i Hefner komunikują się ze swoim asem za pośrednictwem połączeń telefonicznych i wiadomości tekstowych, a zespół wykonawczy Mets zajmuje się większością interakcji.

Hefner powiedział, że DeGrum jest w dobrym nastroju, „rzucając bez bólu, kłopotów i niczego w tym rodzaju”. Z daleka obserwował, jak Mets pewnie radzi sobie z jego nieobecnością, biegnąc ku jednemu z najlepszych rekordów w Lidze Narodowej.

„Występ zespołowy, myślę, że chce być jego częścią” – powiedział Hefner. „Robi się bardzo dobrze. Robi wszystko, co powinien teraz robić, więc wszystko wskazuje na to, co pozytywne”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *