Super Bowl 2022 Half Time Show: 5 ważnych punktów za występy po Eminemie i Kendrick Lamar Show

Super Bowl 2022: Eminem i Kendrick Lamar występują w zwiastunie Pepsi Halftime Show

Fani z niecierpliwością czekali Jeden z najbardziej oczekiwanych pokazów Super Bowl w tym rokuS, Kendrick Lamar, Eminem, Dr. Tray, Snoop Dogg i Mary J. Blizz to nagłówki.

2022 Super Bowl Los Angeles Rams zmierzy się dziś wieczorem (13 lutego) z Cincinnati Bengal na stadionie SoFi w LA. Po raz pierwszy Super Bowl powrócił do Los Angeles, jednego z największych wydarzeń sportowych roku w Stanach Zjednoczonych.

Trey, Snoop Dogg, Eminem, Blizz i Lamar dołączyli do listy znanych muzyków, którzy grali podczas występów w przerwie meczu Super Bowl, w tym Beyonc, Madonna, Goldplay, Katy Perry, U2, Lady Gaga, Michael Jackson i Jennifer Lopez.

Oto najważniejsze punkty rozmów podczas przerwy w programie:

Zaskakująca wydajność od 50 procent

Jak zwykle niespodzianki były ukryte do ostatniej chwili. Po tym, jak dr Tray i Snoop Doc rozpoczęli seriale „Still Tray” i „California Love”, tegoroczną gościnną gwiazdą był Slightly Breathtaking 50 Cent. Fiddy wykonała „In Da Club”, gdy była otoczona pięknymi tancerkami, co wyjaśnia, dlaczego przez większość czasu była tak rozkojarzona.

Eminem ukląkł po „zatraceniu się”

Raper „Loose Yourself” sprzeciwił się podobno instrukcjom NFL, by trzymać politykę z dala od show w przerwie. Uklęknij na chwilę pod koniec programu „Loose Yourself”. Eminem otwarcie wspomniał o pomyśle klękania przed swoim występem, ale został poproszony przez organizatorów Super Bowl o powstrzymanie się od tego. Formę klęczącego protestu wniósł do NFL Colin CabernickNa początku sezonu 2016 zaczął spokojnie siedzieć na ławkach podczas hymnu narodowego 26 sierpnia.

Podczas gdy wielu chwaliło Eminema za to, że to zrobił, inni wskazywali, że czarny człowiek o imieniu Kabernick nadal był na czarnej liście za swoje zmagania z niesprawiedliwością rasową, podczas gdy biały Eminem był w stanie uklęknąć dzisiaj (14 lutego). Chodnik.

READ  Policja na kampusach Columbia i UCLA, protesty zakłócające funkcjonowanie uczelni w całym kraju: aktualizacje na żywo

Anderson na perkusji .Bok

Podczas programu „Loose Yourself” Eminema, na perkusji widniał świecący Anderson .bok, wykonywany przez dr Drew.

Kendrick Lamar pracuje nad własnym oświadczeniem politycznym

Przed Super Bowl pojawiły się szerokie doniesienia o wodzach dr Tri, Kendrick LamarEminemie, Mary J. Bliss i Pies Snoop Wypowiedzi polityczne były surowo cenzurowane za niepublikowanie czegokolwiek.

Jak stwierdzono w nim Poczta w Nowym Jorku, Trey uważał, że przedstawienie zostało „obrzydliwie ocenzurowane” przez dyrektorów, którzy nie chcieli, aby przekształciło się to w „moment wojny kulturowej, która prowadzi do podziałów”.

Ciesz się nieograniczonym dostępem do ponad 70 milionów utworów i podcastów bez reklam za pośrednictwem Amazon Music Zarejestruj się teraz na 30-dniowy bezpłatny okres próbny

Proszę zarejestruj się

Jednak Lamar wybrał program „W porządku” w swojej kategorii, który uważał za ważny w świetle pogłosek, aby utrzymać politykę z dala od programu w przerwie. Po entuzjastach z Cleveland State University, „W porządku” stało się „W porządku” przeciwko brutalności policji i niesprawiedliwości etnicznej w 2015 roku. Piosenka po raz pierwszy pojawiła się na uznanym na całym świecie albumie Lamara Odpicować motyla.

Pojawia się Kanye West

Kanye West był widziany z córką North Widzi Cincinnati Bengal Przybrać Los Angeles Rams Szczyt 2021 NFL Sezon na stadionie So-Fi.

Kontrowersyjny raper i producent został sfilmowany w czarnej masce, która zakrywała twarz, siedząc z odbiornikiem North and White, Antonio Brownem.

Cała trójka została pokazana na zombotronie, a North wydawał się być złapany z aresztu, gdy zdał sobie sprawę, że jest na gigantycznym ekranie.

Czytaj więcej

Śledź bloga na żywo poniżej

1644804628

Kalafonia O’Connor14 lutego 2022 02:10

1644804370

Kontrowersyjny raper i producent został sfilmowany w czarnej masce, która zakrywała twarz, siedząc z odbiornikiem North and White, Antonio Brownem.

Cała trójka została pokazana na zombotronie, a North wydawał się być złapany z aresztu, gdy zdał sobie sprawę, że jest na gigantycznym ekranie.

„Słynny” artysta, który w zeszłym roku legalnie zmienił nazwisko na Yeh, w tym tygodniu został złapany w awanturę z gwiazdą pop Billy Elise po tym, jak został oskarżony o obrazę kolegi rapera Travisa Scotta.

Kalafonia O’Connor14 lutego 2022 02:06

1644804080

Lord of the Rings: The Rings of Power Trailer Super Bowl 2022 oszałamia widzów

Ponieważ mój kolega Jacob Stolworthy opowiada o zwiastunie nowej serii Władcy Pierścieni, oto więcej treści filmowych dla Ciebie:

Wcześniej ukazał się zwiastun, ujawniający jego tytuł, a nowy zwiastun przedstawia pełny wygląd nadchodzącego Śródziemia JRR Tolkiena po trylogii Hobbita Petera Jacksona.

Osiem odcinków zostanie uruchomionych, gdy nowy program wyjdzie we wrześniu. Po ogłoszeniu, że zwiastun zostanie wydany podczas Super Bowl, nie ukrywano, że fani byli jedynym powodem, aby dostroić się do mediów społecznościowych.

Kalafonia O’Connor14 lutego 2022 02:01

1644802892

Raper ukląkł pod koniec piosenki „Loose Yourself”, w której znalazły się bębny Dr. Trey i Anderson .Bok.

Jak stwierdzono w nim Poczta w Nowym Jorku,Trey uważał, że przedstawienie zostało „obrzydliwie ocenzurowane” przez dyrektorów, którzy nie chcieli, aby przekształciło się to w „moment wojny kulturowej, która prowadzi do podziałów”.

Mówi się, że NFL wyraziło swoje niezadowolenie z powodu tekstu „Still Don’t Love Police” w „Still Tray”.

Kalafonia O’Connor14 lutego 2022 01:41

1644801909

Kalafonia O’Connor14 lutego 2022 01:25

1644801643

Kalafonia O’Connor14 lutego 2022 01:20

1644801549

Wśród doniesień, że tegoroczny występ na Super Bowl został mocno ocenzurowany przez NFL, Kendrick Lamar wydał główne oświadczenie otwierające program „W porządku”, który stał się hymnem podczas protestów Black Lives Matter.

Kalafonia O’Connor14 lutego 2022 01:19

1644801392

Mary J. Blizz otworzyła swoją sekcję swoim klasykiem „Rodzinny romans” i nosiła olśniewające okulary. Wygląd i dźwięk są absolutnie niesamowite.

Kalafonia O’Connor14 lutego 2022 01:16

1644801204

Dr Tray i Snoop Dogg rozpoczęli pokaz przerwy podczas Super Bowl 2022 z kilkoma klasykami z Zachodniego Wybrzeża, takimi jak „Still Tray” i „California Love”.

Ciężko jest wyprowadzić klimat z domu, ale obaj artyści wydają się dobrze bawić. To prawdziwa impreza, tancerze i… 50 centów! Niesamowity wygląd, który wykonał mieszankę jego największych hitów, w tym „In Da Club”.

Kalafonia O’Connor14 lutego 2022 01:13

1644801026

Kalafonia O’Connor14 lutego 2022 01:10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *