Syn Sama Rubina, Colby, w porannych wiadomościach KTLA składa wzruszający hołd swojemu ojcu

W ciągu ostatnich kilku dni po nagłej śmierci dziennikarza rozrywkowego KTLA Sama Rubina w piątek doszło do wylewu miłości, a dziś rano do chóru swój głos dodał syn Rubina, Colby.

Colby dołączył do KTLA 5 Morning News, składając czterominutowy hołd swojemu ojcu i przemawiał na żywo do kamery. Wspomina w nim wsparcie ojca dla jego ambitnych ambicji teatralnych, wyjazdy do Disneylandu, wspólne spotkania harcerskie, a nawet wspólne wizyty u fizjoterapeuty.

„Uwielbiałem cię. Jesteś moim bohaterem i zawsze nim będziesz” – powiedział. „Nigdy nie powinienem był ci tego mówić i bardzo mi przykro, tatusiu”.

Colby udostępnił także na ekranie wymianę SMS-ów z ojcem, w których powiedział ojcu, że nie może kontynuować występu w określonym przedstawieniu teatralnym, ponieważ ktoś go skrytykował. „Po prostu straciłem pewność siebie” – napisał Colby.

Robin odpowiedziała: „Zignoruj ​​​​ten szum. Dostaniesz złe recenzje o każdym programie… Większość dzieci prawdopodobnie czuje to samo… Ale wszyscy będą kopać głęboko i wykonają świetną robotę. Masz doskonałe geny. Masz każdy dar Szanuj swój talent.”

Powiązany termin wideo:

READ  Policja twierdzi, że w śmierci rapera Big Scara z Memphis nie było faulu - FOX13 News Memphis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *