James Corden opuszcza The Late Late Show w 2023 roku

Gospodarz „The Late Late Show” ma oczyścić swoje miejsce w 2023 roku, kończąc tym samym osiem sezonów.

Corden zaczyna się emocjonować Jak opowiada o swojej decyzji w swoim czwartkowym wieczornym monologu.

„Kiedy zaczynałem tę podróż, zawsze tak było” – powiedział. „To będzie podróż, przygoda. Nigdy nie widziałem tego jako ostatniego celu” – powiedział. „Nigdy nie chcę, aby ten program był w żaden sposób nieaktualny. Zawsze chcę go kochać. I naprawdę myślę, że za rok będzie to dobry czas, aby przejść dalej i zobaczyć, co jeszcze może być.”

Corden dodał, że zamierza w przyszłym sezonie być „najlepszym rokiem” w serialu i „wyjść z hukiem”.

„Siedem lat temu James Corden przybył do Stanów Zjednoczonych i szturmem zdobył telewizję, z ogromnymi kreatywnymi i komediowymi zwrotami akcji, które odbiły się echem wśród widzów zarówno na antenie, jak i w Internecie” – powiedział prezes i dyrektor generalny CBS George Chicks. Oświadczenie przedłożone CNN.

Corden Show był domem dla popularnych segmentów, takich jak „Crosswalk the Musical” i „Carpool Karaoke”, które pomogły programowi wygenerować więcej od miliarda YouTube oglądał i prowadził rozmowy na temat programu, pomimo cichego okresu czasu.

„Podczas mojej dwuletniej pracy w CBS miałem przywilej zobaczyć z bliska twórczy geniusz Jamesa i doświadczyć jego cennej współpracy z CBS, zarówno jako aktor, jak i producent” – dodał Cheeks. „Żałujemy, że nie może zostać dłużej, ale jesteśmy bardzo dumni, że uczynił CBS swoim domem w Ameryce i że ta współpraca obejmie kolejny sezon w The Late Late Show”.

Corden jest gospodarzem programu od 2015 roku.

READ  Kourtney Kardashian i Travis Parker wynajmują włoski zamek na wesele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *