Szczegółowe informacje na temat trybów graficznych Hogwarts Legacy PS5 i Xbox Series X/S

Gry Warner Bros Potwierdź szczegóły dostępnych trybów graficznych PlayStation 5 I Xbox X/S wersje Dziedzictwo Hogwartu.

W aktualizacji na swojej stronie pomocy technicznej opublikowała etykieta Portkey Games Powiedział Wersje Hogwarts Legacy na konsole nowej generacji będą oferować kilka trybów graficznych, w tym Rozdzielczość, która działa z szybkością 30 klatek na sekundę, oraz Wydajność, której celem jest 60 klatek na sekundę.

Nie zabraknie też trybów graficznych dla graczy korzystających z telewizorów obsługujących zmienną częstotliwość odświeżania.

Dziedzictwo Hogwartu — wersja demonstracyjna rozgrywki II

Jak ostatnio potwierdził Warner Specyfikacja komputera dla gryco będzie wymagało wydajnego sprzętu, aby w pełni wykorzystać swój potencjał i co najmniej 85 GB przestrzeni dyskowej.

następny kilka OpóźnienieHogwarts Legacy zostanie wydane na PS5, Xbox Series X/S i komputer 10 lutego 2023 r. Wtedy uderzyło PS4 I Xbox One W dniu 4 kwietnia i Przełącznik Nintendo 25 lipca.

Opracowany przez Avalanche Software (Disney Infinity), Hogwarts Legacy jest opisywane jako gra fabularna z otwartym światem Zabiera graczy poza Hogwart do nowych i znajomych miejsc, „gdy przeżywają niepisaną historię i wyruszają w niebezpieczną podróż, aby odkryć ukrytą prawdę o Czarodziejskim Świecie”.

Na początku tego tygodnia w Warner Ujawnij aktorów głosowych w grzew tym Simon Pegg jako dyrektor Phineas Nigellus Black.

Sebastian Croft (Love, Death & Robots, Heartstopper) i Amelia Gething (Amelia Gething Complex, Emily) grają dwoma głosami dla awatara gry, który można dostosować, aby stworzyć czarodzieja lub wiedźmę.