Sztuczka z ukrytą piłką w College World Series 2023

Omaha, Neb. – W dziewiątej rundzie meczu baseballowego LSU z Tennessee 6:3 doszło do dziwacznej gry w sobotę w College World Series 2023.

Z dwoma outami w dziewiątej rundzie, pierwszobazowy Blake Burke z Tennessee osiągnął pierwszą bazę po błędzie Jordana Thompsona. Ale zanim miotacz z ulgą, Riley Cooper, zdążył rzucić jeden-out do następnego pałkarza, został wezwany do ataku i Burke dotarł do drugiej bazy.

Cooper był początkowo zdezorientowany telefonem.

„Nie miałem pojęcia, co się dzieje” – powiedział Cooper.

Więc dlaczego lizawka nazywała się Cooper?

Trey Morgan, który trzymał piłkę w ręku na pierwszej bazie, sfałszował swój rzut do Coopera, próbując oszukać Burke’a, aby pomyślał, że nie ma piłki. Gdyby Burke połknął przynętę – nie zrobił tego – i wydostał się z torby, Morgan by ją oznaczył.

prawidłowy. Morgan próbował wyciągnąć starą ukrytą piłkę. „Chciałem zobaczyć, czy trochę się zrelaksuje” – powiedział Morgan.

Ale to nie był jedyny powód, dla którego Cooper został wezwany do obstrukcji. Kiedy Morgan próbował sztuczki z ukrytą piłką, Cooper był na kopcu, uruchamiając wezwanie przeciwko niemu.

„Kiedy wezwali autostop, a ja odwróciłem się i zobaczyłem Rileya na wzgórzu, wiedziałem, że schrzaniliśmy” – powiedział Morgan. – Musimy trochę nad tym popracować.

Paulskins dochodzi do sedna tenisa: LSU baseball Paul Skenes dominuje w zwycięstwie College World Series nad Tennessee w 2023 roku

Historia nowych mężczyzn: Omaha w 1 roku? Rodzice „surrealistycznego” pierwszego sezonu baseballu LSU

Miotacze LSU BASEBALL: Jak miotacze baseballu LSU mogą skorzystać z większego boiska podczas College World Series 2023

Kiedy Morgan próbował wykonać sztuczkę z ukrytą piłką, próbował ją „zagrać”. Wiedział, jaka jest zasada, podobnie jak Cooper.

Przynajmniej na koniec.

„Zapomniałem o zasadach” – powiedział Cooper z chichotem. – Właśnie wróciłem na wzgórze.

READ  Corbin Albert z USWNT przeprasza po tym, jak Megan Rapinoe skrytykowała treści w mediach społecznościowych skierowane przeciwko LGBTQ

„(To) zdecydowanie był pomysł Treya… Kiedy to zrobiłem, przypomniałem sobie zasadę. Pomyślałem: „Cholera”.

Koki Riley zajmuje się sportami LSU dla The Daily Advertiser. Napisz do niego na adres [email protected] i śledź go na Twitterze @KokiRiley

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *