Zręcznościowa gra Flintlock przenosi Siege of Dawn do roku 2024

Fani Soulslike, nie mogą się doczekać, kiedy dostaną ją w swoje ręce Flintlock: Oblężenie świtu Dzięki Xbox Game Pass będziesz musiał patrzeć daleko w przyszłość. Kolejna gra twórców z 2018 roku popielaty Został teraz przesunięty o cały rok od poprzedniej daty premiery „początek 2023 r.” do bardziej niepewnego „2024 r.”.

Ogłoszenie wiadomości na TwitterzeA44, programiści wyjaśnili rzeczy w tekście testu porównawczego w przybliżeniu dla takich opóźnień. robić skałkowy Najlepsze doświadczenie, jakie może być w momencie premiery, podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty premiery gry na 2024 rok”.

Kontynuują w serii, aby powiedzieć wszystkie znane melodie. „Ciężko pracowaliśmy, tworząc…”; „To ważne dla całego naszego zespołu…”; „Najbardziej imponująca i zapadająca w pamięć gra, jaka może być”. I kto może ich winić?

Te opóźnienia, jak np Kotaku Nie mogę powtórzyć wystarczająco dużo, a Dobra rzecz. To irytujące, że trzeba dłużej czekać na grę, w którą chcesz zagrać, ale zawsze lepiej jest zagrać w coś, co jest – wiesz – skończone, niż w pośpiechu, buggy i niezadowalające. I czy możesz sobie wyobrazić wydanie niedokończonej gry przed publicznością bardziej onieśmieloną i krzyczącą niż fani Soulslike? (Kocham cię.)

Gry A44

popielaty Wywołało to własne kontrowersje, kiedy ukazało się jego wydanie w 2018 roku W ramach pierwszej fali gier powiązanych wyłącznie z Epic Games Store. Pięć lat później Epic Games Store nadal jest okropnym oprogramowaniem, ale być może ludzie są mniej otwarcie z wściekłością, gdy programista bierze od Epic ogromne kwoty gotówki. (Często jest to różnica między zrobieniem innej gry lub zerwaniem i robieniem różnych sposobów.) skałkowy Zostanie wydany jednocześnie na Xbox Game Pass, PlayStation i Steam I Epicki sklep z grami.

READ  Fitbit ogłasza Sense 2, Versa 4 i Inspire 3

skałkowy to gra o zabijaniu bogów mocą magii i prochu, gra RPG akcji osadzona w fikcyjnym mieście świtu. Chociaż niejasna nowa data premiery, taka jak „2024”, nie jest czymś, co można umieścić w swoim dzienniku, materiał filmowy, który już widzieliśmy, jest bardzo obiecujący. Mam nadzieję, że mecz zobaczymy w przyszłym roku.

Zaktualizowano: 23.06.19 o 09:33 ET: Tytuł został zaktualizowany, aby usunąć niezamierzoną dwuznaczność, więc jest w porządku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *