Tai Pennington trafił na oddział intensywnej terapii kilka dni po premierze „Barbie” – The Hollywood Reporter

Ty Pennington w piątek podzielił się na Instagramie tym, jak został przyjęty na OIOM zaledwie kilka dni po wizycie lalka Barbie Premiera w Los Angeles.

Na tym stanowisku były gospodarz m.in Ekstremalne wydanie domowe Ujawnił, że został zaintubowany w szpitalu po tym, jak miał ropień w gardle blokujący drogi oddechowe. Udostępnił także kilka zdjęć, na których leży na szpitalnym łóżku, a także na premierze.

„Z czerwonego dywanu na OIOM… ten ostatni tydzień był zabawny! Teraz czuję się dobrze, wciąż dochodzi do siebie” – napisał. „Aby rzucić trochę światła na to, dlaczego jestem MIA… W niedzielę trafiłem na czerwony dywan do filmu barbiethemovie W poniedziałek poleciałem do Kolorado, aby rozpocząć zdjęcia w Breckenridge, a we wtorek rano obudziłem się o 4 rano i ledwo mogłem oddychać, okazało się, że boli mnie gardło w zeszłym miesiącu był właściwie ropień. Rozrósł się tak bardzo, że blokował mi drogi oddechowe. Zanim się zorientowałem, zostałem zaintubowany i zabrany na OIOM w Denver”.

Ale na szczęście Pennington powiedział, że oczekuje się, że wszystko będzie dobrze. Zaznaczył, że po środowej operacji został ostatecznie zwolniony z oddziału intensywnej terapii następnego dnia.

„Bardzo dziękuję całemu wspaniałemu personelowi St. Anthony’s w Lakewood, Co & Summit Health we Frisco za tak wspaniałą opiekę nade mną” – dodał w swoim poście. „Świetne przypomnienie, aby słuchać swojego ciała, gdy coś ci mówi”.

Bennington był jedną z wielu innych gwiazd, które obok niego trafiły na różowy dywan lalka Barbie Obsada filmu, w tym Margot Robbie, Ryan Gosling, America Ferrera, Issa Rae, Simo Liu, Michael Cera i Kate McKinnon. Film w reżyserii Grety Gerwig trafi do kin 21 lipca.

READ  Rosyjska firma Philips odpowiada na wezwanie do bojkotu ukraińskimi darowiznami

Był tam również, aby promować nadchodzącą czteroczęściową serię HGTV Wyzwanie Barbie Dreamhouse, o które również walczy. Ashley Graham jest gospodarzem serialu, którego premiera odbędzie się 16 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *