Tai Pennington trafił na oddział intensywnej terapii kilka dni po premierze „Barbie” – The Hollywood Reporter

Ty Pennington w piątek podzielił się na Instagramie tym, jak został przyjęty na OIOM zaledwie kilka dni po wizycie lalka Barbie Premiera w Los Angeles.

Na tym stanowisku były gospodarz m.in Ekstremalne wydanie domowe Ujawnił, że został zaintubowany w szpitalu po tym, jak miał ropień w gardle blokujący drogi oddechowe. Udostępnił także kilka zdjęć, na których leży na szpitalnym łóżku, a także na premierze.

„Z czerwonego dywanu na OIOM… ten ostatni tydzień był zabawny! Teraz czuję się dobrze, wciąż dochodzi do siebie” – napisał. „Aby rzucić trochę światła na to, dlaczego jestem MIA… W niedzielę trafiłem na czerwony dywan do filmu barbiethemovie W poniedziałek poleciałem do Kolorado, aby rozpocząć zdjęcia w Breckenridge, a we wtorek rano obudziłem się o 4 rano i ledwo mogłem oddychać, okazało się, że boli mnie gardło w zeszłym miesiącu był właściwie ropień. Rozrósł się tak bardzo, że blokował mi drogi oddechowe. Zanim się zorientowałem, zostałem zaintubowany i zabrany na OIOM w Denver”.

Ale na szczęście Pennington powiedział, że oczekuje się, że wszystko będzie dobrze. Zaznaczył, że po środowej operacji został ostatecznie zwolniony z oddziału intensywnej terapii następnego dnia.

„Bardzo dziękuję całemu wspaniałemu personelowi St. Anthony’s w Lakewood, Co & Summit Health we Frisco za tak wspaniałą opiekę nade mną” – dodał w swoim poście. „Świetne przypomnienie, aby słuchać swojego ciała, gdy coś ci mówi”.

Bennington był jedną z wielu innych gwiazd, które obok niego trafiły na różowy dywan lalka Barbie Obsada filmu, w tym Margot Robbie, Ryan Gosling, America Ferrera, Issa Rae, Simo Liu, Michael Cera i Kate McKinnon. Film w reżyserii Grety Gerwig trafi do kin 21 lipca.

READ  Jeremy Renner publikuje zdjęcie Snow House wracającego do zdrowia w szpitalu: „Missing My Happy Place”

Był tam również, aby promować nadchodzącą czteroczęściową serię HGTV Wyzwanie Barbie Dreamhouse, o które również walczy. Ashley Graham jest gospodarzem serialu, którego premiera odbędzie się 16 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *