Taylor Swift jest drugą najbogatszą kobietą, która sama doszła do wszystkiego w muzyce: Forbes

sławni ludzie

1 czerwca 2023 | 16:30


To czasy Forbesa.

Taylor Swift jest drugą najbogatszą kobietą w branży muzycznej, której majątek szacowany jest na 740 milionów dolarów, według List. Forbesa Opublikowano w czwartek.

33-letnia piosenkarka „Karma” wyprzedza Madonnę, której majątek szacuje się na 580 milionów dolarów, a także Beyoncé, której majątek wynosi 540 milionów dolarów.

Swift zajmuje 34. miejsce w rankingu „Najbogatsze kobiety w Ameryce, które same się dorobiły” Lista z bogatymi firmami, w tym nr 13 Oprah Winfrey (2,5 miliarda dolarów) i numerem 1 Diane Hendrix (15 miliardów dolarów) ABC Supply, największy hurtowy dystrybutor materiałów dachowych w Stanach Zjednoczonych.

Wartość netto Swift może rosnąć tylko wtedy, gdy kontynuuje „Eras Tour”, która kontrowersyjnie rozbiła Ticketmaster, gdy bilety trafiły do ​​​​sprzedaży w zeszłym roku.


Taylor Swift występuje podczas trasy Eras Tour na stadionie Gillette 20 maja w Foxboro w stanie Massachusetts.
Obrazy Getty’ego

Pewna mama z Massachusetts twierdziła, że ​​wydała 4500 dolarów na dwa bilety Swift, aby towarzyszyć córce na koncercie — tylko po to, by 19-latka zabrała zamiast tego przyjaciela.

Tymczasem Rihanna, która dzięki niej została miliarderką Pokaz w przerwie Super Bowl i świetnie Fenty Beauty Firma zajmująca się makijażem zajęła pierwsze miejsce na liście „Najbogatszych kobiet, które same stworzyły siebie” z szacowaną wartością netto na 1,4 miliarda dolarów – dokładnie podwajając liczbę Swift.

35-letnia piosenkarka „Bitch Better Have My Money” zajmuje 20. miejsce w rankingu
Lista „samodzielnych kobiet w Ameryce”.


Swift wydała w październiku swój dziesiąty album studyjny Midnights.
Getty Images dla TAS Rights Management

W zeszłym tygodniu Rihanna zabrała się na TikTok, aby zaprezentować Ogromny diamentowy pierścionek na palec u nogi Mówi się, że jest wart 600 000 dolarów.

Ona też to miała spotkana gala kto rzekomo jest w to zamieszany Biżuteria Cartier za 25 milionów dolarów Przed pierwszym czarującym poniedziałkiem maja.

READ  Kendrick Lamar ujawnia nowy werset na płycie Drake’a „Euphoria” w „Pop Out”
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/06/01/taylor-swift-2nd-richest-self-made-woman-in-music-forbes/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *