Taylor Swift ma na sobie urocze body w kształcie króliczka w klipie z Wielkanocy 1990 roku

muzyka

Taylor Swift, niekwestionowana królowa pisanek, uczciła to święto słodkim wspomnieniem.Taylor Nation/Instagram

Królowa Wielkanocnych Jajek obchodzi jedno ze swoich ulubionych świąt.

Taylor Swift, znana z ukrywania przed fanami tajnych wiadomości i wskazówek na temat swoich nadchodzących projektów, wyglądała wspaniale w teledysku z okazji Wielkanocy.

„Upuszczam pisanki od 1989 r. Jakie jest Twoje ulubione znalezisko wszechczasów? 🐰🥚”, Jej zespół zarządzający – Taylor Nation – Skomentuj piękny klip w mediach społecznościowych.

Urocze wideo zostało opatrzone podpisem „Upuszczanie jajek wielkanocnych od 1989 r.”. Taylor Nation/Instagram
Jest datowany na 14 marca 1990 r. Taylor Nation/Instagram

Zdjęcie opublikowane na Instagramie, zrobione 14 marca 1990 roku, przed Wielkanocą, przedstawiało jej matkę, Andreę Swift, tulącą swoją trzymiesięczną córeczkę Taylor.

Mały chłopiec miał na sobie puszysty kostium króliczka z kapturem i dużymi różowymi uszami.

Andrea patrzyła z uwielbieniem na swoją małą dziewczynkę, ubraną w białą koszulę z długim rękawem i okulary przeciwsłoneczne na głowie.

W krótkim domowym nagraniu dołączyła do niej jej matka, Andrea Swift. Ricka Diamonda/ACMA2010/Getty Images
Piosenkarka na teledysku miała zaledwie 3 miesiące. Kevina Wintera/ACMA2011/Getty Images
Zdobywczyni nagrody Grammy stała się synonimem ukrywania wskazówek (czyli pisanek) na temat swojej muzyki. Getty Images do zarządzania prawami TAS

34-letnia piosenkarka „Cruel Summer” stała się synonimem wakacji po latach rzucania aluzji na temat wszystkiego, co zainspirowało jej byłego chłopaka do napisania pewnej piosenki o rozstaniu, dla której wkrótce wyda album „Taylor's Version”.

Gwiazda popu rozpoczęła tę praktykę od zapisywania fanom ukrytych wiadomości w notatkach do swoich albumów, a niektóre z nich pisane wielką literą wyjaśniały znaczenie piosenki.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


Od tego czasu prawie wszystko, co robi, było interpretowane przez jej fanów jako potencjalny jajko wielkanocne.

Niedawno Swifties była przekonana, że ​​zdobywczyni nagrody Grammy wypełnia swoje kreacje z czerwonego dywanu elementami estetyki, która definiowała jej erę „Reputation”, próbując zasugerować, że wkrótce ponownie wyda album.

Rozpoczęła tę praktykę na początku swojej kariery od fizycznych kopii swoich albumów. Getty Images do zarządzania prawami TAS
„Jajka wielkanocne można zostawiać na ubraniach lub biżuterii” – ujawniła wcześniej. Getty Images do zarządzania prawami TAS

Fani zachwyceni jej przyciągającą wzrok zieloną sukienką na Złotych Globach, butami z wężowymi wstawkami, w których wystąpiła na początku tego roku, a nawet jej niezwykle długimi paznokciami.

READ  „Czarna lista” odnowiona na dziesiąty sezon w NBC

W 2019 roku wokalistka „Lover”. Powiedział Entertainment Weekly„Jajka wielkanocne można zostawiać na ubraniach lub biżuterii”.

„To jeden z moich ulubionych sposobów” – dodała – „ponieważ masz na sobie coś, co zwiastuje coś innego, a ludzie zwykle nie od razu to zauważają. Ale wiedzą, że prawdopodobnie wysyłasz wiadomość i z czasem się o tym przekonają.”
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2024/03/31/entertainment/taylor-swift-wears-adorable-bunny-onesie-in-throwback-clip-from-easter-1990/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *