Telefony Google Pixel 7 są teraz tańsze niż kiedykolwiek

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Jeśli szukasz nowego telefonu z Androidem, nadszedł czas, aby kupić najlepszy ze zniżką. Google obniżyło cenę całej rodziny Pixel, w tym flagowego 7 Pro. zarówno Amazonka i Sklep GoogleMożesz dostać Pixela 7 Pro za 150 $. Obejmuje to wszystkie opcje kolorów i pamięci, co oznacza, że ​​modele 128 GB, 256 GB i 512 GB kosztują obecnie 749 USD, 849 USD i 949 USD. bardziej przystępne piksela 7 To także 150 dolarów zniżki. Ponownie wszystkie trzy kolory są objęte sprzedażą, podobnie jak warianty magazynowe. W rezultacie możesz uzyskać model 128 GB za 449 USD i model 256 GB za 549 USD. Kiedy nie są na sprzedaż, te dwa przywrócą ci odpowiednio 599 USD i 699 USD. Ostatni, ale nie mniej ważny, telefon Pixel 6a Jest to również 150 USD zniżki, co daje 299 USD.

Google

Między Pixel 7 Pro, Pixel 7 i Pixel 6a nie ma między nimi złego wyboru. Trzy telefony znaleziono w Engadget’s. Jeśli szukasz urządzenia, które jest proste, niedrogie i łatwe w użyciu, to jest to urządzenie dla Ciebie. Posiada jasny i żywy wyświetlacz OLED o przekątnej 6,1 cala, odporność na wodę i kurz z certyfikatem IP67, 6 GB pamięci RAM i wewnętrzny układ Tensor firmy Google. Co najlepsze, podobnie jak wszystkie inne piksele, 6a jest wyposażony w doskonałe oprogramowanie Google do przetwarzania obrazu. Należy zauważyć, że Google prawdopodobnie wkrótce ogłosi następcę Pixela 6a. Powszechnie oczekuje się, że firma wprowadzi telefon na rynek.

READ  Do rozszerzenia Nintendo Switch Online dodano trzy gry Sega Genesis

Jeśli masz większy budżet, obie opcje są również atrakcyjne. Z tych dwóch, ten drugi jest lepszy, jeśli lubisz robić zdjęcia. Posiada 5-krotny teleobiektyw, który idealnie nadaje się do fotografowania odległych obiektów. Ponadto aparat szerokokątny może wykonywać zdjęcia makro, co sprawia, że ​​doskonale nadaje się do zbliżania małych obiektów, takich jak kwiaty i owady.

On podąża @pracownik na Twitterze i Zapisz się do newslettera Engadget Deals Najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *