Telefony Google Pixel 7 są teraz tańsze niż kiedykolwiek

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Jeśli szukasz nowego telefonu z Androidem, nadszedł czas, aby kupić najlepszy ze zniżką. Google obniżyło cenę całej rodziny Pixel, w tym flagowego 7 Pro. zarówno Amazonka i Sklep GoogleMożesz dostać Pixela 7 Pro za 150 $. Obejmuje to wszystkie opcje kolorów i pamięci, co oznacza, że ​​modele 128 GB, 256 GB i 512 GB kosztują obecnie 749 USD, 849 USD i 949 USD. bardziej przystępne piksela 7 To także 150 dolarów zniżki. Ponownie wszystkie trzy kolory są objęte sprzedażą, podobnie jak warianty magazynowe. W rezultacie możesz uzyskać model 128 GB za 449 USD i model 256 GB za 549 USD. Kiedy nie są na sprzedaż, te dwa przywrócą ci odpowiednio 599 USD i 699 USD. Ostatni, ale nie mniej ważny, telefon Pixel 6a Jest to również 150 USD zniżki, co daje 299 USD.

Google

Między Pixel 7 Pro, Pixel 7 i Pixel 6a nie ma między nimi złego wyboru. Trzy telefony znaleziono w Engadget’s. Jeśli szukasz urządzenia, które jest proste, niedrogie i łatwe w użyciu, to jest to urządzenie dla Ciebie. Posiada jasny i żywy wyświetlacz OLED o przekątnej 6,1 cala, odporność na wodę i kurz z certyfikatem IP67, 6 GB pamięci RAM i wewnętrzny układ Tensor firmy Google. Co najlepsze, podobnie jak wszystkie inne piksele, 6a jest wyposażony w doskonałe oprogramowanie Google do przetwarzania obrazu. Należy zauważyć, że Google prawdopodobnie wkrótce ogłosi następcę Pixela 6a. Powszechnie oczekuje się, że firma wprowadzi telefon na rynek.

READ  IPhone pierwszej generacji z 2007 roku został sprzedany za ponad 63 000 USD

Jeśli masz większy budżet, obie opcje są również atrakcyjne. Z tych dwóch, ten drugi jest lepszy, jeśli lubisz robić zdjęcia. Posiada 5-krotny teleobiektyw, który idealnie nadaje się do fotografowania odległych obiektów. Ponadto aparat szerokokątny może wykonywać zdjęcia makro, co sprawia, że ​​doskonale nadaje się do zbliżania małych obiektów, takich jak kwiaty i owady.

On podąża @pracownik na Twitterze i Zapisz się do newslettera Engadget Deals Najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *