Tematy podsumowano poniżej

Wreszcie, jest jedna z najbardziej pożądanych funkcji wątków na Instagramie: następująca zakładka, która pozwala zobaczyć tylko osoby, które obserwujesz. CEO Mark Zuckerberg powiedział: „Proś, a otrzymasz”. W poście na tematy Cytowanie użytkownika żądającego tej funkcji.

Ci z nas, którzy mają następujący kanał, mogą pojawiać się i znikać, klikając ikonę strony głównej lub logo wątków u góry strony. Irytujące jest to, że jeśli ponownie otworzysz aplikację po jej całkowitym zamknięciu, powróci ona do kanału „Dla Ciebie”, co oznacza, że ​​będziesz musiał wiedzieć, gdzie szukać, aby ponownie wyświetlić kanał kontynuacji – niezależnie od tego, czy jest to błąd, czy nie.

Poniedziałkowa aktualizacja obiecała nowe funkcje w Motywach, a poniższy kanał wydaje się być jednym z tych dodatków; Niektórzy, w tym kilku z nas tutaj w krawędźzgłosiłem, że we wtorek rano zobaczyłem następną kartę w wersjach aplikacji na iOS i Androida.

Zgodnie z postem, który Zuckerberg wysłał na swoim kanale na Instagramie, wątki dodały również tłumaczenia. Możesz uzyskać tłumaczenie, klikając mały przycisk w prawym dolnym rogu posta „Łańcuchy”.

Wątki zostały uruchomione z bardzo uproszczonym zestawem funkcji i jak dotąd Twój kanał był wypełniony wyłącznie wybranymi przez algorytm postami użytkowników i marek, czy ci się to podoba, czy nie.

READ  Wideo: Analiza techniczna Bayonetta 3. Digital Foundry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *