Tematy rozpoczynają się od krótkiego quizu przypominającego TweetDeck, obejmującego posty w czasie rzeczywistym

Meta zaczęła dzisiaj testować obsługę wątków podobną do TweetDeck. Umożliwi użytkownikom Threads tworzenie konfigurowalnych, ułożonych w stos kanałów w interfejsie kolumnowym w Internecie — tak jak zrobił to TweetDeck, zanim stał się usługą płatną i został przemianowany na X Pro w zeszłym roku.

„Jeśli bierzesz udział w teście, możesz zachować prostotę za pomocą jednego kanału lub dodać osobne kolumny dla ulubionych wyszukiwań, tagów, kont, zapisanych postów i powiadomień” – wyjaśnia rzeczniczka Meta, Seine Kim, w oświadczeniu dla krawędź. „Możesz wybrać automatyczną aktualizację określonych kolumn w czasie rzeczywistym.”

Nowe doświadczenie internetowe podobne do TweetDeck dla wątków.
Zdjęcie: Meta

Meta wybierze użytkowników Threads do przetestowania tego nowego doświadczenia w internetowej wersji Threads, a zrzut ekranu pokazuje, że jest on bardzo podobny do TweetDeck. Możesz wybrać, czy kolumna będzie automatycznie aktualizowana o najnowsze wpisy i przypinać kolumny wypełnione wynikami wyszukiwania lub wpisami z jednego profilu użytkownika.

Ten nowy interfejs jest prawdopodobnie odpowiedzią na częste skargi zaawansowanych użytkowników Threads dotyczące zmuszania ich do korzystania z opartego na algorytmach kanału For You za każdym razem, gdy odwiedzają Threads w Internecie. Tematy są śledzone w czasie rzeczywistym, ale należy je dodać do zakładek Poniższy adres URL Możesz też przełączać za każdym razem, gdy przesyłasz motywy do Internetu. To samo dzieje się w aplikacjach mobilnych, gdzie Meta ukryła następny kanał pod kliknięciem głównego logo Threads.

TweetDeck był popularną aplikacją innej firmy umożliwiającą dostęp do Twittera, zanim firma ją nabyła w 2011 roku. Funkcje takie jak obsługa wielu kont i konfigurowalne kanały informacyjne sprawiły, że stało się popularnym narzędziem wśród zaawansowanych użytkowników, dziennikarzy i marketerów korzystających codziennie z Twittera. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do przemianowanego X Pro, musisz teraz zapłacić za konto X Premium (8 USD miesięcznie).

READ  Galaxy Note 20 Ultra vs Galaxy S23 Ultra: świetna aktualizacja dla fanów Note

Wraz z nowym interfejsem Threads przypominającym TweetDeck, Meta uruchamia także nowoczesną zakładkę z chronologią wyszukiwań w serwisie. „Wyniki wyszukiwania są nadal oceniane pod kątem jakości, ale teraz można je wyświetlić w porządku chronologicznym”. mówi szef Instagrama Adam Mosseri.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *