Termin dla założyciela i wieloletniego dziennikarza minął 68 – Termin

Nikki Finkdoświadczony dziennikarz rozrywkowy, który założył Limit W 2006 roku, pomagając mu stać się głównym graczem wśród hollywoodzkich dealerów, zmarł w niedzielę rano w Boca Raton na Florydzie po długotrwałej chorobie. Miała 68 lat.

Znana z samotności Finke założyła swoją witrynę jako Deadline Hollywood Daily, całodobową wersję online jej długo działającego felietonu „Deadline Hollywood” dla Tygodnik Los Angeles. Opublikowała relacje z pierwszej ręki o tym, jak widziała biznes rozrywkowy i nie przejmowała się ubieraniem swoich największych graczy. Jej zjadliwe i zjadliwe stanowiska często zalecały faule i wykroczenia według własnego uznania – czyniąc z niej bohaterkę dla wielu asystentów i mniej, jednocześnie irytując wielu członków C-Wings, którzy byli przyzwyczajeni do niczego poza pochwałami.

Chociaż zawsze odbierali jej telefony.

Związane z: Termin kończy 10 lat i świętuje przeciwników: Nikki Fink spogląda wstecz

Styl Finke’a, by nigdy nie puszczać więźniów, rozgniewał wielu czołowych graczy showbiznesu i zachwycił innych. Często zdobywała ogromne ekskluzywne nagrody, a kiedy zostało to potwierdzone przez zespoły komunikacyjne lub publicystów, Finke aktualizował swoją historię swoim podpisem „TOLDJA!”

Wśród najbardziej znanych – lub niesławnych – zadań Finke była ona „chrapanie na żywo” Z hollywoodzkich rozdania nagród, w tym Oscarów, Emmy i Złotych Globów. Umieściła znaki ostrzegawcze na wielu z tych blogów na żywo, w tym: „Przyjdź po śmieszne… zostań na wandalizm” i „Nie dla tych, którzy łatwo się obrażają lub są śmiesznie naiwni”. W rzeczywistości żaden dyrektor, gwiazda, produkt ani temat nie były wtedy bezpieczne – ani w żadnym innym poście na Ostateczny termin.

„Nikki Finke w najlepszym wydaniu ucieleśniała ducha dziennikarstwa, nigdy nie bojąc się mówić twardych prawd z kategorycznym stylem i dwuznaczną iskrą. To było odważne i prawdziwe”. „Z Nikki nie było łatwo, ale zawsze będzie być jedną z najbardziej niezapomnianych osób w moim życiu. „

READ  Odpowiedzi na krzyżówki NYT 9 czerwca 2023 r

Pochodzący z Long Island w stanie Nowy Jork Finky zawodowo dziennikarski kariera przed terminem zajmował stanowiska na całym świecie w jednych z najpotężniejszych i najbardziej wpływowych mediów: jako korespondent zagraniczny dla Associated Press w Moskwie i Londynie, NEWSWEEK Korespondent w Los Angeles, Waszyngtonie, DC i Los Angeles Times Urzędnik na personel zajmuje się rozrywką i funkcjami. Po raz pierwszy w Hollywood była redaktorką i felietonistką na Zachodnim Wybrzeżu Nowy Jork Obserwator i wtedy Nowy Jork Magazyn. Prowadziła również audycję radiową o przemyśle rozrywkowym w Public Radio w Południowej Kalifornii.

Związane z: Hollywood i media zgony w 2022 roku – Galeria zdjęć

Dołączyłem Tygodnik Los Angeles Jako felietonista Deadline Hollywood w 2002 roku pisze o biznesie, polityce, kulturze medialnej i przemyśle rozrywkowym. Finke uruchomiła Deadline’s Hollywood Daily w marcu 2006 r. jako szybszy sposób zgłaszania najświeższych wiadomości rozrywkowych z jej cotygodniowej rubryki i kupiła nazwę domeny za 14 USD.

Dow Jones MarketWatch określił Finka jako hollywoodzkiego „trzeba przeczytać” Los Angeles Magazyn powiedział, że to „niezbędna lektura dla tych, którzy śledzą branżę i Nowy Jork Obserwator Finke nazwał go „Media Mensch of the Year”.

Finke – a tym samym Deadline – została zacementowana w świadomości hollywoodzkich mediów dzięki jej obszernym i niezliczonym doniesieniom w czasopismach o strajku pisarzy w latach 2007-08.

Po Deadline Hollywood zostało kupione w 2009 roku przez Penske’s PKW (wtedy znany jako Mail.com Media Corporation), Finke został jego redaktorem naczelnym i dyrektorem generalnym. Ostateczny termin stanie się oficjalnym źródłem najświeższych wiadomości i wewnętrznych analiz/komentarzy w branży. PMC nadal kontrolowało wszystkie trzy główne publikacje handlowe w Hollywood: Deadline, Variety i THR.

W 2010 roku Finke zajął 79. miejsce w rankingu Forbes Lista najpotężniejszych kobiet na świecie.

W tym samym roku zamówiłem HBO tylda Pilot z Diane Keaton Jako samotny bloger z Hollywood, taki jak Finke – zaprojektowany, napisany i opracowany Bez wiedzy i udziału Finke’a. W filmie zagrali także Elliott Page i Jason Patrick, a współtworzył go Bill Condon, który był współautorem scenariusza i reżyserem pilota. Wyprodukował go także u boku Alana Powella, Alexy Jung i Johna Hoffmana. Pilot miał produkcję rockową i postprodukcję, naznaczoną twórczymi różnicami, i HBO w końcu to przeszło na początku 2011 roku.

READ  Benedict Cumberbatch opowiada o „Doctor Strange” w monologu otwierającym – Termin

Od czasu do czasu Fink spotyka się z założycielem i prezesem PMC Penske, opuszczając Deadline w 2013 roku.

W 2015 roku Finke uruchamia HollywoodDementia.comstrona poświęcona hollywoodzkim bajkom (przeczytaj fragment tutaj). wpisany w Umowa produkcyjna na pierwszy rzut oka z HBO materiał ze strony.

Od 2011 do 21 roku była jurorką konkursu Mirror Awards, który celebruje doskonałość w raportowaniu branży medialnej. Syracuse University został uhonorowany przez SI Newhouse School of Public Communication.

Finke, absolwent Wellesley College, był wieloletnim dobroczyńcą szkoły i przez lata rozmawiał z jej uczniami.

Została pozostawiona przez swoją siostrę Terry Fink-Dreyfus. zięć Jamesa Dreyfusa; i dwie siostrzenice, Sarah Greenhill i Diana Leighton.

Nabożeństwa rocznicowe będą prywatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *