Tesla traci siedem punktów w rocznych rankingach Consumer Reports

Model 3, który był jego ulubionym modelem wśród modeli EV, stracił to wyróżnienie na rzecz Forda Mustanga Mach-E. Model 3 zajmuje teraz trzecie miejsce wśród najlepszych samochodów elektrycznych, po Mach-E i Kia Niro.

Tesla spadła o siedem miejsc i zajęła 23 miejsce w ogólnym rankingu najlepszych marek samochodowych. Spadek jest spowodowany głównie trudną w obsłudze kierownicą, która zadebiutowała niedawno w zaktualizowanej wersji tych modeli. Consumer Reports powiedział, że kierownica była wystarczająco problematyczna, aby obniżyć wyniki testów drogowych.

Model 3 pozostaje jedynym zalecanym przez CR modelem Tesli. Tesla produkuje również mały SUV Model Y, duży SUV Model X i duży sedan Model S.

„Nie popełnij błędu, Model 3 jest nadal świetnym wyborem, a Consumer Reports go zaleca” – napisano w jej artykule z ocenami. „Lśni dzięki najnowszym technologiom, dalekiemu zasięgowi, świetnej sieci ładowania i wrażeniom z jazdy, które są bardziej zbliżone do wyczynowego samochodu sportowego niż sedana. Ale Mustang Mach-E jest również bardzo sportowy, a do tego jest bardziej praktyczny i łatwiej się z nim żyć. Ford jest również cichszy i łatwiejszy w prowadzeniu. lepiej ”.

Consumer Reports jest jednym z największych fanów Tesli. Oceniałeś Teslę Model S jako Najlepszy samochód, jaki kiedykolwiek testowano Kiedy publikacja testująca produkty po raz pierwszy sprawdziła ją w 2013 roku z wynikiem ponad 100.
Ale Pytania dotyczące niezawodnościw oparciu o ankiety dotyczące własności, szkodzą ocenom pojazdów w ocenach usług organizacji non-profit i ocenach Tesli.
Mach-E zdobył uznanie krytyków również w innych miejscach, w tym w samochodzie i kierowcy Pierwsza Nagroda Roku EV ostatni rok. W rzeczywistości osiąga on nieco niższy wynik niż Kia Niro w ocenach pojazdów opublikowanych przez Consumer Reports, ale rzecznik James McQueen powiedział, że wybór najlepszego w każdej klasie zależy od wielu czynników poza bezpośrednim wynikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *