Oskary wymagają, aby nominowani zostali zaszczepieni przeciwko koronawirusowi, ale nie prezenterzy

Tegoroczne rozdanie Oscarów będzie wymagało dowodu szczepienia na COVID-19 dla większości – ale nie wszystkich – w Dolby Theatre, różnorodny Upewniłem się.

Lubić New York Times Akademia Sztuki i Nauki Filmowej po raz pierwszy poinformowała w czwartek, że wszyscy kandydaci i zaproszeni goście muszą wykazać się dowodami szczepienia i co najmniej dwukrotnie uzyskać ujemny wynik testu PCR. Z drugiej strony osoby, które wystąpią i będą obecne na ceremonii wręczenia nagród, nie będą musiały przedstawiać dowodu szczepienia, ale zostaną dokładnie przetestowane.

Jest to wyjaśnienie polityki Akademii w sprawie COVID-19, jak poinformowano 9 lutego, że Oskary nie są wymagane Należy przedstawić dowód szczepienia. Według źródła zbliżonego do sytuacji, decyzja o niewymaganiu dowodu szczepień dla prezenterów i wykonawców wchodzi w zakres umowy o powrocie do pracy COVID-19 między Stowarzyszeniem Producentów Filmowych i Telewizyjnych a związkami. Umowa daje firmom produkcyjnym możliwość delegowania swoich szczepień przeciwko COVID-19 do Strefy A — załoga produkcyjna i załoga ściśle współpracująca z obsadą — ale nie jest to wymagane.

te lata Oskary Uroczystość zaprosi 2500 kandydatów i gości do Dolby Theatre, który zwykle mieści ponad 3300 osób. Według The Times goście i kandydaci zasiadający w sekcjach orkiestry i salonach teatru nie będą musieli nosić maseczek na twarz. Jednak osoby siedzące na antresoli mogą napotkać wymagania dotyczące masek, ponieważ będą one bardziej szczelne.

Ponieważ przypadki COVID-19 spadają w rejonie Los Angeles, firmy i inne duże wydarzenia również łagodzą zasady dotyczące COVID-19. Od tego tygodnia parki rozrywki Disneya nie wymagają już noszenia masek przez w pełni zaszczepionych gości. a we wtorek Reklamuj Coachella Że nie będzie dowodów na to, że szczepienia lub testy na COVID-19 są wymagane, aby wziąć udział w nadchodzącym festiwalu w kwietniu. Tymczasem oczekuje się, że Los Angeles zostanie stracony w zamkniętym przebraniu Prawdopodobnie podniesiona pod koniec marca – Ale to, czy stanie się to przed wydarzeniem 27 marca, czy po nim, nie zostało jeszcze ustalone.

READ  Blue Ivy (12 l.) wygląda szykownie na gali Grammy 2024 w białej sukience i szpilkach

Mark Malkin przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *