Teyana Taylor przyprowadza Chick-Fil-A na spotkanie z Galą, Usherem i Pushą T.

Instagram / @kingpush, @teyanataylor

Tiana Taylor

Wpada na Met Galę z Chick-fil-A…

Usher & Pusha T Like 🤦🏿‍♂️!!!

Tiana Taylor Nawet nie dała sobie szansy, by znienawidzić jedzenie na tegorocznej Gali Met… przyniosła swój własny posiłek, pełną porcję Chick-fil-A, która zwróciła uwagę na jej stole!!!

Głośna Tiana upuściła smażone jedzenie na swój obiadowy talerz, a wieczorne menu zawierało łososia, szparagi i małe warzywa w świeżym cytrynowym kremie… Pycha!!! 😝

Wokalistka R&B została wstrząśnięta przez swojego byłego współpracownika z Good Music Busha T Skropione polędwiczkami z kurczaka i frytkami, skropione sosem polinezyjskim. Żartował (jak nam się wydaje), że zawstydza plemię.

Przewodnik Później pojawiła się przy stole i żartobliwie ukrywała nieautoryzowane posiłki Teyany… ale nadal jadła bez przeszkód.

Jak widzi Tiana, chłopcy byli zazdrośni, że została im pozornie przeciętna polenta z groszku, podczas gdy bezkostne, pieczone dobro było dla niej!!!

ostatni rok, Lizo Wygłosił epicką tyradę na temat MET Gala 2022… zwłaszcza tego, jak okropne było jedzenie. Tiana musiała to zobaczyć i postanowiła kontrolować swoje przeznaczenie żywności!
READ  Członkowie Rock Hall of Famers są wściekli na Maszynę i ponownie wzywają do jej zakończenia – Deadline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *