Tiny Tina’s Wonderlands Multiplayer, zestaw międzyplatformowy na tygodnie

Czterech graczy Tiny Tina's Wonderlands stoi wściekle i zastanawia się, dlaczego ich serwery dla wielu graczy i dla wielu graczy nie działają.

zdjęcie: Wektor ruchu

Zawsze lepiej cieszyć się grami Borderlands ze znajomymi, więc problemem jest to, że gracze z najnowszego posta, Cuda Tiny TinaMusieli podróżować sami — przynajmniej jeśli próbowali grać online lub skorzystać z funkcji cross-play. W ciągu ostatnich kilku tygodni w najnowszej serii strzelanek Gearbox wystąpiły poważne problemy z serwerem.

To nie jest do końca niespodzianka. Uruchamianie gier wieloosobowych online w różnych stanach „ograniczenia” cały pieprzony czasA sama seria Borderlands Nie ma najlepszych osiągnięć. Ale jest to trochę inne niż typowy przypadek problemów z serwerem. Po pierwsze, oczywiście, podczas gdy serwery są dostrojone, nie są pogrążone w pięcioalarmowym pożarze, jak na przykład w systemie Windows Outriders lub Diablo III Sławny był. Z drugiej strony, podczas gdy problemy nie ustępowały, oficjalne kanały gry dziwnie milczały w tej sprawie.

Cuda Tiny TinaWydana pod koniec zeszłego miesiąca na Xbox, PlayStation i PC jest pierwszą grą Borderlands Uruchom z pełną grą międzyplatformową. Podobnie jak poprzednie gry Borderlands, Cuda Tiny Tina Ułatwia odbiór online za pośrednictwem usługi nieruchomości online Gearbox, konwertyci. Możesz także skorzystać z usługi, aby zrealizować kody transformacji, które są kodami jednorazowego użytku, które dają ci rzadki element wyposażenia w grze. (Jedna dusza zbiera Bot na Twitterze który informuje o dostępności i wydaniu symboli Shift.) Możesz monitorować stan Shift za pomocą pliku Oficjalne konto na Twitterze.

25 marca CudaOficjalny dzień premiery, konto spiczasty Jak, mimo że gracze mogą zobaczyć powiadomienie informujące, że zostali odłączeni od Shift, w rzeczywistości są w porządku; To po prostu złe okienko. Trzy godziny później Gearbox powiedział, że zauważył „zgłoszenia” „niestabilności” i spędził kilka następnych dni randki jej wysiłki na rzecz poprawy funkcjonalności. 29 marca Gearbox Wdrażanie aktualizacji Ma na celu rozwiązanie problemów z awariami na wszystkich platformach. Do 31 marca studio Powiedział Że „większość graczy” jest jasna, Z „Ograniczone przestoje” podczas najgorszych świąt świata.

„Widzieliśmy kilka doniesień o rozłączeniu się graczy z grą online” czyta Ostatni tweet konta, opublikowany 2 kwietnia. „Jeśli te problemy będą się powtarzać, zrestartuj grę!”

Niestety ponowne uruchomienie gry nie zawsze załatwia sprawę. W odpowiedzi na tweet konta gracze twierdzą, że restarty nie naprawiają problemów z połączeniem, a kiedy już to robią, to tylko tymczasowa ulga. (Zabawne na bok: jeden gracz w górę wskazany Jak mogli niePrześlij zgłoszenie przez stronę pomocy technicznej Shift.) Wracając do subredditu gry, jest plik trasa, zamknięto 1000 komentarzy, ponieważ gracze sympatyzują z brakiem możliwości grania ze znajomymi online. Wydaje się, że problemy z łącznością pojawiają się często podczas sesji cross-play, ale nadal nie jest to tak płynne w przypadku tradycyjnego dobierania graczy na tej samej platformie.

Na przykład na początku tego tygodnia podzieliłem się z moim kolegą Zackiem Zwiezenem, z których obaj grają na Xbox Series X za pomocą połączeń przewodowych. Przeszliśmy 75 procent części samouczka, zanim Zack zniknął w eterze. Nie mogliśmy ponownie rozpocząć gry do końca wieczoru. Zack opowiedział mi również, jak napotkał poważne problemy z rozgrywką międzyplatformową podczas gry ze swoją narzeczoną, zarówno na PC, jak i na Xboksie. Powiedział, że często nie mogą uruchomić gry, mimo że obaj korzystają z tego samego modemu. W rzadkich przypadkach, w których mogą go zdobyć, autofokus jest powolny i asynchroniczny. Zack powiedział mi, jak jeden z graczy zabijał wrogów, widział ich umierających i sprawiał, że pojawiali się ponownie, jakby nic się nie stało.

Hej, przynajmniej jest podzielony ekran!

Przedstawiciele skrzyni biegów odmówili odpowiedzi i skierowali zarejestrowane zapytania Kotaku Dla mnie Konwersja statusu konta na Twitterze Chociaż to.

READ  Freak miał plany na 65 535 wersji oryginalnego Pokémon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *