2022 Masters Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w rundzie 2 w Augusta National

Augusta, GA – Wysadzana gwiazdami tabela liderów i pole pełne klientów już osiągnęło temperaturę 2022 Masters, gdy runda druga rozpoczyna się w piątek. Sungjae Im znalazł się na szczycie tabeli liderów po 18 dołkach, ale nie oddzielił się od grupy, gdy zbliżał się do zakończenia swojej drugiej serii. To tutaj duże grupy uderzają w popołudniową sesję Augusta National chce wykonać ruch, zanim dobra passa zostanie ogłoszona wczesnym wieczorem.

Jak można się spodziewać, to Tiger Woods wyciąga większość powietrza z atmosfery Augusty. Grając swój pierwszy turniej od 17 miesięcy – i tylko 14 miesięcy po tym, jak prawie stracił nogę – Woods zastrzelił Najwybitniejszy 71 w historii mistrzów Siedzi T11 i tylko cztery strzały z tyłu Im. Jest mało prawdopodobne, że Tiger popełni katastrofę tylko w piątek, ale może rywalizować o swoją szóstą zieloną kurtkę, która wejdzie w weekend. Woods jest teraz na dobrej drodze, próbując właśnie to zrobić. To wszystko składa się na drugą obowiązkową wycieczkę, która powinna być ekscytująca od wschodu do zachodu słońca w piątek.

Oglądaj transmisję Masters 2022 w ten piątek z Mistrzowie na żywo Gdzie śledzimy najlepszych golfistów na świecie wokół Augusta National z Polecane grupysprawdź słynne Amen róg I zobacz liderów wokół turna Otwory 15 i 16. Oglądaj transmisje na żywo za darmo na komputerze i urządzeniu mobilnym przez CBSsports.com A Aplikacja sportowa CBS. Dostępne również na Najważniejszy +.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i skróty od Masters poniżej. Sprawdź wyniki na żywo na początku tej historii i bardziej szczegółowe tabela wynikówOkrągła 2 razy nasza kompletna koszulka Harmonogram / zasięg programu magisterskiego Poucza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *