Wymień Padres na Matta Petty’ego z Dodgers

Poria, Arizona. – Rodzina Padres i Dodgers zawarła w poniedziałek rzadką umowę z Matt Petty Udał się do San Diego w zamian za zawodnika/miotacza z Minor League Ryan River.

Betty, która w środę otrzymała zadanie od Dodgersów, powinna odegrać w San Diego rolę instrumentalną. Padresom brakuje opcji na boisku, szczególnie w lewym polu, a ich ławka również potrzebuje wzmocnienia. Betty, leworęczna uderzaczka z talentem do uderzania w bazę, wysłana w .270/.363/.402 zakrzywiona linia Ponad 120 meczów w zeszłym sezonie.

„On jest zawodowym graczem” – powiedział o Petty menedżer Padres Bob Melvin. „Ma wysoki procent na bazie, taki, który zajmuje wiele wyciągów. Widzi to jako potencjalny hitter. Potrafi grać trochę, trochę na pierwszej bazie, więc ma tam pewną różnorodność.

„Zobaczymy, gdzie będzie pasował. Jak wszystko, co robimy teraz, wciąż staramy się ustalić niektóre punkty w składzie, jeśli chodzi o pozycję gracza. To część tego miksu”.

Choć Profar jest oficerem zmieniającym, prosty pluton wydaje się mało prawdopodobny, biorąc pod uwagę, że Profar zawsze umieszczał lepsze liczby z lewej strony. Być może, jeśli Petty rozpocznie mecze z lewej strony, Provar mógłby działać jako defensywny zmiennik.

Co najważniejsze, Beaty jest poważnym impulsem do głębi listy Padres. Przynajmniej po lewej stronie wznowiono rywalizację o czas gry. Jeśli Profar nie poprawi się w swoim kiepskim sezonie 2021, istnieje możliwość zastąpienia go na liście.

W przeciwnym razie Beaty jest cennym elementem do siedzenia z takim samym doświadczeniem, jak szczypta. W swojej karierze notował solidne liczby rzutów prawą ręką (ukośniki 267 .339/.440). Przeciwko surowemu praworęcznemu łatwo wyobrazić sobie Petty’ego nazywanego nietoperzem, na przykład Ha-Seong Kim lub jeden z Padres wykonujących praworęczny kij.

„Nie jesteśmy jeszcze pewni, gdzie ona pasuje” – powiedział Melvin – „Ale kochamy profil nietoperza”.

Umowa między Padres i Dodgers była pierwszą, odkąd Matt Kemp pojechał do San Diego na Zimowe Spotkania 2014, a Yasmane Grandal wrócił do Jason Catania z LA.

Ryan został wybrany przez Padresa w rundzie 11 w zeszłym sezonie i obniżył wynik .308/.349/.436 w kompleksie Arizona. Aby zwolnić miejsce na Lista 40 mężczyzn Dla Beaty Padres przeniósł się z lewej Drew Pomeranz do Lista rannych na 60 dni Regeneruje się również po operacji ścięgna zginaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *