To nigdy nie wydany aktywny pasek Coral Pixel Watch

Poza nigdy wcześniej nie widzianym paskiem z metalowej siatki, było jeszcze jedno akcesorium do zegarków Pixel, którego Google ostatecznie nie wypuściło: Coral Active Band.

Przed wydarzeniem sprzętowym w październiku zeszłego roku Google wysłał wiadomość e-mail zawierającą zdjęcie Coral Active Band, które ostatecznie nie pojawiło się obok Lemongrass, Charcoal, Obsidian, Chalk i Hazel.

Obsydian i kreda to dwie proste opcje jasnego i ciemnego koloru, które Google zapewnia dla większości swoich produktów. Węgiel drzewny i orzech laskowy to nieco jaśniejsze warianty (które prawdopodobnie nie musiały być), podczas gdy trawa cytrynowa była zabawnym kolorem.

Jesteśmy teraz Dobre spojrzenie na Coral Active Band do zegarka Pixel z Amazon.co.uk W komplecie z numerem modelu: GA03267-WW.

Amazon wymienia 7 października 2022 r. jako „datę pierwszej dostępności”, a my nawet dostajemy jakieś pudełko. Jest zdecydowanie bardziej żywy niż którykolwiek z obecnych aktywnych zespołów. Jest na równi z Rose Stretch Band i Coral Woven Band.

Nie jest jasne, dlaczego Google nigdy go nie opublikował, ponieważ zespół był zbyt długi, aby pojawił się na obrazach marketingowych i próbkach na żywo, ale Pixel Watch 2 ma zostać uruchomiony ze zaktualizowanym zestawem pasm.

W związku z tym cztery paski Pixel Watch mają obecnie 10 USD zniżki w amerykańskim sklepie Google Store do 18 lipca 2023 r. do 23:59 czasu PST:

Więcej o zegarku Pixel:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Jak przejść do Wymiaru Księżyca w aktualizacji Minecraft na Prima Aprilis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *