Tom Selleck ryzykuje utratę kalifornijskiego rancza, anulując film „Błękitnokrwiści”.

sławni ludzie


Tom Selleck może wkrótce stanąć w obliczu dużej zmiany w swoim życiu.

79-letni aktor występuje w popularnym serialu kryminalnym CBS „Błękitnokrwiści” od 2010 roku, ale serial dobiegnie końca jeszcze w tym roku.

Bez dochodów, jakie z tego osiąga, Selleck będzie musiał porzucić swoje kalifornijskie ranczo.

rozmawiamy o”Niedzielny poranek CBSOpowiadał o swojej długiej i pełnej sukcesów karierze, która trwała dziesięciolecia. Omawiając tę ​​kwestię, powiedział: „Wiesz, mam nadzieję, że będę pracował wystarczająco długo, aby utrzymać to miejsce”.

„Miejsce” to jego ranczo o powierzchni 63 akrów w hrabstwie Ventura w Kalifornii.

Kupił go w 1988 roku po opuszczeniu Magnum: PI. Przed suszą była to farma awokado, ale teraz Selleck koncentruje się na odbudowie tego miejsca.

Reporter wydawał się zszokowany faktem, że Selleck mógł faktycznie stracić swoją farmę, i zapytał: „Poważnie, czy to będzie problem? Jeśli zbankrutuję?”

„To zawsze jest problem” – przyznał aktor. „Jeśli przestanę pracować, tak. Czy jestem gotowy na życie? Tak, ale może nie na 63-akrowym gospodarstwie!”

Aktor Tom Selleck ujawnił, że być może będzie musiał porzucić swoje ranczo w Kalifornii po zakończeniu w tym roku serialu CBS Blue Bloods. CBS

Jak wyjaśniał w „CBS Mornings”, zawodem aktorskim zajął się przez pomyłkę. Chciał zostać zawodowym graczem w baseball, ale zapisanie się na zajęcia teatralne, aby dostać piątkę w college’u, radykalnie zmieniło bieg jego życia.

Jego pierwsze role pojawiły się pod koniec lat 60. i od tego czasu wyrobił sobie sławę.

Selleck wydaje się zdeterminowany, że nawet jeśli Błękitnokrwiści zakończą karierę w tym roku, nadal chce dalej pracować.

Selleck kupił 63-akrową farmę w 1988 roku po opuszczeniu „Magnum: PI”. CBS
„Jeśli przestanę pracować, tak. Czy jestem gotowy na życie? Tak, ale może nie na 63-akrowym gospodarstwie” – powiedział Selleck zapytany, czy może stracić gospodarstwo. CBS

Wyjaśniając, że patrząc w przyszłość, widzi na swoim koncie więcej pracy aktorskiej, powiedział: „Jako aktor nigdy nie tracisz – w każdym razie ja nie – tego uczucia, że ​​za każdym razem, gdy kończę pracę, jest to moja ostatnia praca. . stanowisko.”

READ  Michael J. Fox mówi, że oglądanie Leonardo DiCaprio w Pewnego razu w Hollywood częściowo zainspirowało go do przejścia na emeryturę

„Uwielbiam fakt, że nie ma wymówek!” Kontynuował ze śmiechem. „Po prostu idziesz do pracy i wykonujesz swoją pracę. Mam ogromny szacunek do tego, co nazywam „pracą” i uwielbiam to. Chciałbym to robić dalej”.

Idealnie byłoby, gdyby kontynuował pracę nad „Błękitnokrwistymi”. Chociaż finał serialu ma zostać wyemitowany tej zimy, ma nadzieję zmienić tę decyzję.

79-letni aktor od 2010 roku występuje w przebojowym dramacie kryminalnym stacji CBS „Błękitnokrwiści”. CBS

„Nadal będę wierzyć, że CBS opamięta się” – powiedział. „Jesteśmy trzecim pod względem liczby scenariuszy programem we wszystkich transmisjach. Wygrywamy wieczór. Wszyscy aktorzy chcą wrócić. I mogę wam powiedzieć tak: nie zsuwamy się z klifu. Robimy to dobre występy i nadal nie poddajemy się. Więc nie wiem, mów mi!

Selleck wygłosił dziś podobne uwagi w „CBS Mornings”. Tam powiedział, że decyzja o zakończeniu programu w tej chwili jest „dyskusyjna” i upierał się, że program był „tak dobry jak zawsze”.

W 2020 roku aktor zabrał głos Dla ludzie o tym, czym jest dla niego gospodarstwo.

Bridget Moynahan, Tom Selleck i Donnie Wahlberg można było zobaczyć na planie filmu „Błękitnokrwiści”, którego zakończenie zaplanowano na ten rok. Zdjęcia JC

„Moje relacje i gospodarstwo utrzymują mnie przy zdrowych zmysłach” – przyznał. „Włożyłem ciężką pracę i organizowałem trasy koncertowe. Lubię patrzeć, jak wszystko się rozwija. To upadek”.

Selleck poślubił Gilly Mack w 1987 roku. Wcześniej był żonaty z Jacqueline Ray. Oboje mają córkę o imieniu Hannah i syna o imieniu Kevin.

Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/05/07/entertainment/tom-seleck-risks-losing-california-ranch-with-cancelation-of-blue-bloods/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *