Amazon Internet Services (AWS) zamierza zainwestować w Singapurze dodatkowe 9 miliardów dolarów

BARCELONA, HISZPANIA – 31 stycznia: Podświetlane logo przed stoiskiem Amazon Web Services (AWS) podczas światowej konferencji ISE 2023 i IOT Solutions w Fira Barcelona, ​​31 stycznia 2023 r. w Barcelonie, Hiszpania. Integrated Systems Europe (ISE) to największe na świecie targi integracji systemów AV, gromadzące 850 wystawców i organizowane przez Integrated Systems Events. IOTSWC 2023 to wiodące wydarzenie poświęcone trendom transformacji cyfrowej, opartej na rewolucyjnych technologiach. (Zdjęcie: Cesc Maimo/Getty Images)

Cesc Maymo | Wiadomości z Getty Images | Obrazy Getty’ego

SINGAPUR – Amazon Web Services poinformował we wtorek, że w ciągu najbliższych pięciu lat zainwestuje dodatkowe 12 miliardów dolarów australijskich (około 8,87 miliarda dolarów) w rozwój infrastruktury i usług chmurowych w Singapurze.

„Inwestycja zostanie przeznaczona na budowanie i budowanie potencjału kapitałowego, z których wszystkie są powiązane z regionem Azji i Pacyfiku w Singapurze” – powiedziała we wtorek Priscilla Chung, dyrektor AWS w Singapurze, powiedziała „Street Signs Asia” CNBC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *