Travis Kelce nie jest pierwszym kochankiem Taylor Swift, który wybrał się na Bahamy

Jeśli zastanawiasz się gdzie Taylora Swifta I Travisa Kelseya Cóż, żyli takim życiem podczas wakacji na Bahamach. Zakochani w końcu mają trochę wolnego czasu i wykorzystują go jak najdłużej. Teraz spędzają czas sami Apartament za 975 dolarów za noc na BahamachWspólne tworzenie wspomnień. Fani pamiętali jednak, że nie był to pierwszy raz, kiedy Swift odwiedziła Bahamy z ukochanym.

W 2022 roku Swift wybrała się na Bahamy ze swoim byłym mężem Joe Alwynem.

Więcej od SheKnows

Nie mówimy, że nie może zabrać na Bahamy kolejnej przyjaciółki (to byłoby szaleństwo), ale po prostu wskazujemy, że to wspaniale, że Swift uważa Bahamy za idealny, relaksujący i romantyczny wypoczynek.

Taylor Swift i Joe Alwyn.  Christopher Polk/NBC Image Bank/NBCU.

Taylor Swift i Joe Alwyn. Christopher Polk/NBC Image Bank/NBCU.

dla każdego codzienna poczta, Swift i Alwyn w 2022 r. przebywali przez jakiś czas na Bahamach, aby odpocząć od napiętych harmonogramów, i przez cały czas widziano ich pakujących się z palmtopem. Podobno zatrzymali się w przyczepie Airstream Lenny’ego Kravitza i podczas wakacji zachowywali całkowitą prywatność.

Chociaż istnieje wiele podobieństw między jej pobytem u Alwyn i Kelsey, jest jedna zasadnicza różnica: ona i Kelsey mieszkają na Bahamach i zarabiają prawie 1000 dolarów na jedną noc i prywatne chwile.

„Taylor uwielbia Bahamy za ich dziewicze plaże, klimat, kuchnię i oczywiście prywatność. Wie, że miejscowi, którzy są przyzwyczajeni do obsługi sławnych klientów, będą ją traktować z najwyższym szacunkiem”. Magazyn o życiu i stylu. „Chcieli odpocząć od napiętych harmonogramów, aby pobyć sami i cieszyć się słońcem, wodą i piaskiem”.

Travisa Kelce’a i Taylor Swift.  Zdjęcie: Johnny Nunez/WireImage.Travisa Kelce’a i Taylor Swift.  Zdjęcie: Johnny Nunez/WireImage.

Travisa Kelce’a i Taylor Swift. Zdjęcie: Johnny Nunez/WireImage.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Kelseya i Swifta O ich związku poinformowała publicznie we wrześniu 2023 r., ale podczas wywiadu z Osobą Roku powiedziała fanom, że tak naprawdę poznali się wkrótce po jego odcinku podcastu z lipca 2023 r.

READ  Kristina Peshkova zdobywa tytuł; Drugie miejsce zajęła Libańska Yasmina Zaytoun

Przed Kelsey Swift spotykała się z aktorem Alwynem przez sześć lat, od września 2016 r. do marca 2023 r., i byli niesamowitymi przyjaciółmi. Zwłaszcza o ich związku.

Zanim odejdziesz, kliknij Tutaj Aby zobaczyć wszystkie pary gwiazd z najlepszymi historiami ich poznania.

Gabrielle Union i Dwyane Wade przybywają na 13. doroczną ceremonię wręczenia nagród Step Up Inspiration Awards, Beverly Hilton Hotel, Beverly Hills, Kalifornia, 20 maja 2016 r.Gabrielle Union i Dwyane Wade przybywają na 13. doroczną ceremonię wręczenia nagród Step Up Inspiration Awards, Beverly Hilton Hotel, Beverly Hills, Kalifornia, 20 maja 2016 r.

Gabrielle Union i Dwyane Wade przybywają na 13. doroczną ceremonię wręczenia nagród Step Up Inspiration Awards, Beverly Hilton Hotel, Beverly Hills, Kalifornia, 20 maja 2016 r.

Lepsze niż SheKnows

Subskrybuj Biuletyn SheKnows. Aby otrzymywać najświeższe informacje, śledź nas dalej Facebook, ŚwiergotI Instagrama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *