Trener Bears Matt Eberflus mianuje Caleba Williamsa pierwszym rozgrywającym

Odpowiednio Williams odbył w piątek sesję z reporterami, podczas której zapytano go o oficjalny wybór na startera. Początkujący po prostu podchodzi do wszystkiego ze spokojem.

„Oczywiście masz cele, które sobie teraz wyznaczyłeś. Masz także cele na przyszłość” – powiedział Williams. „To ważne, ale naprawdę ważne jest także zrozumienie momentu, w którym się znajdujemy i bycie w tym momencie. Powiedziałbym, że trzeba robić to krok po kroku, radzić sobie z tym w sposób, w jaki należy sobie z tym radzić, a bycie profesjonalistą jest naprawdę ważne Wszystko to łączy się w jedno.”

Williams nie jest obcy byciu w centrum uwagi, był znaczącą postacią w futbolu uniwersyteckim, odkąd objął stanowisko w Oklahomie, a następnie podążał za trenerem Lincolnem Rileyem z Norman do Los Angeles. Jest także dobrze przystosowany do marketingu profesjonalnych sportowców, ponieważ pojawił się w wyłaniającej się erze możliwości związanych z nazwiskiem, wizerunkiem i podobieństwem w szeregach uczelni.

Ale wie też, że mądrze jest szanować starszych. Choć jest twarzą przyszłości w Chicago, na razie na nic nie zapracował.

„Aby być świetnym liderem, musisz najpierw nauczyć się naśladować innych. Dlatego teraz podążam za wszystkimi weteranami i wszystkimi trenerami” – wyjaśnił Williams. „Słucham, mam otwarte uszy i zamknięte usta. Kiedy dojdę do sedna, kiedy uczę się wszystkiego, kiedy dowiaduję się, jak radzimy sobie z kulturą, zasadami gry, jaka jest linia ataku, odbiorcy są wszystko, co robisz, uciekanie, ostre końcówki i tym podobne. Następnie możesz zacząć przejmować prowadzenie, potem możesz zacząć przejmować stery i podejmować kolejne kroki.

„W tej chwili bardziej słucham, niż mówię i mówię, robiąc to krok po kroku, żyjąc chwilą”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *