Jeter Downs ma zostać przydzielony przez Red Sox

boston- Jeter Downs Została oceniona jako kandydatka Red Sox nr 1 w każdym rurociągu MLB wkrótce po tym, jak się pojawiła Handel 2020 To wysłało gwiazdorską gwiazdę Mookie Betts do Dodgersów.

Red Sox z pewnością kupił wysoki status Downs, dlatego rozwiązali kontrowersyjną umowę, gdy shortstop został włączony do pakietu przez Los Angeles. Jednak Downes nie zbliżył się do spełnienia swojej obietnicy w ciągu trzech lat w bostońskim systemie rolniczym.

„To było trudne”, powiedział szef baseballu Red Sox, Chaim Blum. „Fakt, że był na stanowisku, na którym go rozważaliśmy i wybraliśmy go do nominacji, myślę, że po prostu mówi o niektórych trudnościach, jakie mieliśmy, aby skierować go na właściwą ścieżkę.

„Nadal uważam, że jest tam wiele zdolności fizycznych, ale po prostu nie mogliśmy ich konsekwentnie odblokować. Jasne, wciąż jest młody i nie ma powodu, aby go spisywać, ale najwyraźniej miał pewne trudności. „

Najczęściej spotykanymi upadkami było bicie. W 2021 roku osiągnął wynik 0,10 w Triple-A Worcester, aw zeszłym sezonie u tego samego partnera uzyskał średnio zaledwie 0,197.

24-latek zadebiutował w MLB w 2022 roku, kiedy Red Sox zostali zdziesiątkowani przez kontuzje, i miał pamiętny moment, kiedy wyprodukował swój pierwszy hit w karierze – singiel RBI, który związał mecz – w dolnej części rundy. . dziewiąty przeciwko Jankesom. Kilka minut później strzelił gola w pierwszej rundzie.

W 14 meczach Downs, środkowy obrońca, trafił zaledwie 154 dla Bostonu z homerem i czterema RBI.

Bloom został zapytany, czy DFA jest trudny do przełknięcia, biorąc pod uwagę, że był jednym z trzech kawałków, które przyszły z Betts, dołączając do Alexa Verdugo i Connora Wonga, którzy nadal są w klubie.

„Nie sądzę, żeby to zmieniało decyzję, ponieważ ostatecznie mamy obowiązek wobec każdego gracza w tej organizacji, aby wszyscy podejmowali właściwą decyzję, kiedy podejmujemy decyzje dla organizacji” – powiedział Bloom. „Nie ma wątpliwości, że była to duża część naprawdę ważnej transakcji, że nie doprowadziliśmy go do poziomu, jakiego oczekiwaliśmy, ale na koniec dnia chcemy postąpić właściwie przez wszystkich naszych graczy i organizacja.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *