– Trochę mnie udusił.

szterling pasterzSezon 2021 zakończył się wcześnie Kiedy zerwał lewe ścięgno Achillesa W grudniowym meczu przeciwko Kowboje w Dallas.

W poniedziałek – ponownie przeciwko Cowboys – Shepherd doznał kolejnej poważnej kontuzji. Podczas ostatniego strzału Giants w meczu, Shepherd zatrzymał się na drodze i złapał się za lewe kolano. Sztuka nie miała na niego wpływu. Upadł na ziemię z widocznym bólem i ostatecznie opuścił pole na rydwanie.

Giganci nie postawili potem diagnozy strata 23-16. Ale główny trener Brian Dabol to przyznał – Nie wyglądało to dobrze. Jeśli jest to kontuzja kończąca sezon, jest to kolejny poważny cios dla jednego z najbardziej ukochanych graczy w serii.

Przed zerwaniem stawu skokowego kampania Shepherda w 2020 roku była ograniczona do siedmiu meczów z powodu kontuzji. Teraz wydaje się, że jego powrót dobiegł końca po zaledwie trzech meczach po pracy, aby być gotowym na pierwszy tydzień. Jego umowa wygasa po Zgodził się unieważnić ostatni rok swojej umowy.

Shepherd grał w swojej karierze ponad sześć sezonów w Nowym Jorku, odkąd Giants wybrali go w drugiej rundzie draftu 2016. Jest tam wystarczająco długo. Grałem już w play-off w stroju Giants. Jest fanem w całej lidze. Gdy tylko wsiadł do wozu, gracze z obu drużyn podeszli do niego, aby złożyć wyrazy szacunku.

Po meczu zawodnicy Giants rozmawiali o kontuzji io tym, jak bardzo Shepherd wpłynął na drużynę.

– Naprawdę trudno to stwierdzić na pewno – powiedział pomocnik Daniel Jones. „Facet, który ciężko pracuje, wraca do zdrowia po zeszłorocznej kontuzji. ​​Czuję się w nim jak kolega z drużyny, bliski przyjaciel. Tak, trudno to zobaczyć”.

kolega z szerokim odbiorem Kenny Goladay Powiedział dziennikarzom, że widok Shepherda schodzącego „udusił mnie”.

„To jest mój brat” – powiedział Golday. „Wiem wszystko, co zrobił, aby wrócić do gry. Był gotowy w pierwszym tygodniu. Po prostu przyszedł z tak wielką energią na uboczu, praktycznie mówiąc, w całej sali konferencyjnej.

READ  Diamondbacks rozbudowuje Ketel Marte

„Zabolało mnie, kiedy zobaczyłem, jak pada tak, trzymając się za kolano. Nadal boli – prawie mnie trochę udusił, żeby być całkowicie szczerym. Tylko dlatego, że wiem – nawiązałem z nim relację, wiem, ile naprawdę włożył i jak bardzo mu na nim zależało”.

Lewy uchwyt Andrzej Tomasz Kontuzja nazywana jest „tragiczną”.

– Szkoda mi tego faceta – powiedział dziennikarzom Daboll, który właśnie zakończył swój trzeci mecz jako trener Giants.

Giganci spodziewają się dowiedzieć się więcej o kontuzji we wtorek po testach.

Giganci Nowego Jorku Stirling Shepherd (3) przygotowuje się do meczu piłki nożnej NFL przeciwko Dallas Cowboys, poniedziałek, 26 września 2022 r. w East Rutherford, NJ (AP Photo/Steve Luciano)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *