Damian Lewis z Seattle Seahawks zszedł z boiska z kontuzją kostki. negatyw rentgenowski

SEATTLE – Seahawks zaczęli od lewej straży Damian Lewis Lumen Field został pozostawiony z tyłu wagonu kontuzjowanego po skręceniu kostki podczas przegranej 27-11 przedsezonowej z Chicago Bears.

Trener Pete Carroll powiedział, że wyniki prześwietleń były negatywne, dodając: „Jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi”.

„Był optymistą co do tego”, powiedział Carroll. „Może byłem zaskoczony wynikami, ale my też jesteśmy nimi zachwyceni”.

Carroll powiedział, że nie wie jeszcze, czy Lewis będzie dostępny na inauguracyjny mecz 12 września w Seattle przeciwko Denver Broncos.

Lewis upadł w drugiej kwarcie, kiedy był defensywnym graczem liniowym Angelo Blackson Przypadkowo przewróciłem się na niego od tyłu podczas ingerencji DJ Dallas. Prawa noga Lewisa została umieszczona w gipsie aerobowym podczas wynoszenia z boiska i został zdyskwalifikowany do końca meczu.

Wybrany w trzeciej rundzie LSU w 2020 roku, Lewis był powracającym graczem na linii ofensywnej, który dodał lewy sprzęt Karola Krzyża W projekcie z dziewiątą ogólną selekcją oprócz centrum Austin Blyth W wolnej agencji. Ukuty jako Seattle Abe Lucas W trzeciej rundzie konkursu we właściwej interwencji. Lewis miał solidną recenzję od Carrolla na początku tego lata. Przygotowywał się do swojego trzeciego sezonu jako debiutant i drugiego w lewej gardy po tym, jak odegrał rolę prawego obrońcy jako debiutant.

Phil Heinz Zastąpił Lewisa w czwartek wieczorem. A Carroll powiedział wcześniej na swoim obozie treningowym, że Hines miał wystarczająco silne lato, aby „pchnąć” weterana. Gabe Jackson Po prawej stronie Hines dał im coś, co Carroll uważał za trzech strażników podstawowego kalibru.

Carol rozgrywający powiedział Jeno Smithkto był przed nami? Drew Lock W bitwie o wymianę Russell Wilson, doznał kontuzji prawego kolana w panice w pierwszej kwarcie iw razie potrzeby mógł grać do trzeciej kwarty. Smith oglądał większą część drugiej połowy z czapką na kolanie.

READ  Wilde dodaje transakcje Florey, Kahkonen i Rask w terminie handlu NHL

Gdy Locke odpadł z COVID-19 za to, co byłby jego pierwszym startem lata, Smith grał przez całą pierwszą połowę i ukończył 10 z 18 na 112 jardów.

Sześć pełnych napędów, które Smith prowadził, nie licząc ostatniego posiadania piłki w ostatnich sekundach gry, zakończyło się pięcioma piłkami i zmarnowanym rzutem do kosza z 47 jardów. Trzy z niekompletności Smitha to spadki, problem drugi tydzień z rzędu.

„Spisał się naprawdę dobrze” – powiedział Carroll. Musieliśmy wejść. Musieliśmy mu trochę pomóc. Musieliśmy się z nim pobawić, ale przegapiliśmy tamę na ekranie, przegapiliśmy trzecią konwersję i jest tam jeszcze jedna. Potrzebował tego i on rzucił kilka naprawdę dobrych piłek, które można było przerobić. Musimy po niego przyjść. Nasi łapiący muszą wykonać dla niego robotę.

Seattle planował wystartować w czwartek wieczorem, ale we wtorek uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19 po złym samopoczuciu podczas treningu. Carroll powiedział, że Luke nadal był „bardzo chory” w czwartek rano i że nie podjęto żadnej decyzji w sprawie rozpoczęcia finału sezonu Seattle w Dallas w następny piątek.

„To rozczarowujące, że nie miał szansy zagrać dziś wieczorem” – powiedział Carroll. „Mieliśmy inny plan na dzisiejszy wieczór i nie mogliśmy tego zrobić. Nie mogliśmy nic z tym zrobić. Dlatego wciąż jestem ciekawa, jak się z nami bawi. Tak, jestem. Zrobił wystarczająco dużo dobrych rzeczy . Ma w sobie kilka prawdziwych rzeczy i kilka naprawdę ekscytujących zdolności i rzeczy w branży gier, które zobaczysz, gdy w końcu dostanie swoją szansę. Po prostu rozczarowany, że dziś wieczorem nie mogliśmy zobaczyć więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.