Trump jest wściekły, że DeSantis ukradł jego uwagę dzięki wyczynowi imigrantów: Raport

  • Według magazynu Rolling Stone, Trump prywatnie skarży się, że Ron DeSantis ukradł jego grzmot.
  • Dwa źródła zbliżone do Trumpa twierdzą, że DeSantis jest zirytowany uwagą.
  • W zeszłym tygodniu DeSantis wysłał samoloty migrantów do Martha’s Vineyard jako polityczny chwyt.

Według nowego raportu były prezydent Donald Trump prywatnie skarżył się doradcom, że gubernator Florydy Ron DeSantis przykuł jego uwagę. Toczący Kamień.

Dwa źródła bliskie Trumpowi powiedziały Rolling Stone, że były prezydent powiedział bliskim doradcom, że obawia się, że DeSantis próbuje odwrócić od niego uwagę.

W szczególności Trump był zaniepokojony Polityczny wyczyn Kiedy DeSantis wycofał się w zeszłym tygodniu, on… Wyczarterował dwa samoloty, aby przywieźć 50 imigrantów do Martha’s Vineyard. Migranci mieszkali w schronisku w San Antonio Oszukany i wszedł na pokład samolotuMyśląc, że jadą do Bostonu, Ber Reuters.

Stunts dostał de-Santis Solidny potępia Od demokratycznych prawodawców i Zgoda Z prawicowego skrzydła GOP. Ze swojej strony DeSantis Migranci lecą do winnicy Marthy „Hit the Jackpot” Powiedział też, że planuje nadal latać z migrantami do innych stanów.

Według źródeł Rolling Stone, Trump podejrzewa, że ​​DeSantis zmierzył czas wyczynu Martha’s Vineyard, aby wzmocnić swój profil wśród wyborców GOP. Były prezydent jest również zirytowany, że DeSantis przypisuje się temu wyczynowi, który, jak mówi, był jego „pomysłem”.

Trump wielokrotnie krytykował sugestię, że DeSantis może być pretendentem do biletu prezydenckiego 2024 GOP. W lipcu Trump Lis i przyjaciele Gospodarze programu oskarżyli DeSantisa o „przejście na ciemną stronę” za doniesienie o sondażach, które pokazały mu przewagę. W tym miesiącu Trump udostępnił DeSantis Wewnętrzna historia W swoim sondażu wyprzedził DeSantis Komitet Akcji Politycznej Ratuj Amerykę.

Tymczasem DeSantis podpiera swój własny profil. W lipcu rozpoczął podobną zbiórkę pieniędzy Karta wojskaSprzedaż Złota karta „Pierwsza bitwa o Florydę” Jego własny. Wśród najlepszych zwolenników DeSantis Gospodarz podcastu Joe Rogan, CEO Tesli Elon Musk, A miliarder i megadonator Trumpa Piotr Thiel.

READ  Rosja zawetuje środki bezpieczeństwa ONZ wobec Ukrainy, Chiny ignorują

DeSantis i Trump Czołowi pretendenci do republikańskiego biletu prezydenckiego 2024, żaden z nich nie ogłosił formalnie swojego udziału w wyścigu. W lipcu DeSantis Rep Powiedziałem w środku DeSantis „koncentruje się na Florydzie i ubiega się w tym roku o reelekcję jako gubernator”.

Przedstawiciele DeSantis i Trump nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Insidera o komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *