Trzecia faza PlayStation China Hero Project obejmie ponad 10 tytułów

Sony Interaktywna rozrywka Ogłaszając we wtorek wydarzenie w Chengdu, firma ogłosiła, że ​​rozszerzy swój program inkubacji gier China Hero Project wraz z uruchomieniem trzeciej fazy.

Fazy ​​I i II obsługiwały łącznie 17 gier — z których siedem zostało wydanych (siła zwierząti ANNO: mutacjai Pięść: Wykuta w Cienistym Płomieniui hardkorowy mechi Wieczne dziedzictwoi w koszmarI Piechur) — ale trzeci etap ma na celu uwzględnienie 10 lub więcej adresów.

„Skala trzeciej fazy znacznie przewyższy poprzednie dwie” — powiedział Bao Pu, kierownik produkcji gier w Sony Interactive Entertainment w Chinach. agencji Reutera.

Bo powiedział, że Sony Interactive Entertainment zainwestuje ponad 1 milion juanów w każdy obsługiwany przez siebie tytuł, oprócz wspierania dużych i małych zespołów.

Niektóre tytuły z fazy 3 zostaną opublikowane przez Sony Interactive Entertainment i będą wspierane przez Stacja Play studia.

Sony Interactive Entertainment również zapowiedziało, że będzie publikować Dusza zagubiona na bok i Convallaria Na całym świecie, czyli gry z pierwszej i drugiej fazy projektu China Hero.

Firma ogłosiła również utworzenie zespołu „China Game Production”, który ma nadzorować chińskie gry.

Sukces — powiedział Tatsuo Iguchi, prezes Sony Interactive Entertainment w Szanghaju Efekt Genshinatytuł opracowany przez miHoYo Które firma wspierała, przekonałem się Kierownictwo Chińskie igrzyska są ważne, dodając, że przeznaczają więcej zasobów dla Chin niż kiedykolwiek wcześniej.

Iguchi dodał, że współpraca Sony Interactive Entertainment z miHoYo rozwija się.

Sony Interactive Entertainment sprzedało 3,5 miliona PlayStation 4 jednostek w Chinach i do tej pory sprzedano około 670 000 sztuk PlayStation 5 jednostki. Według Eguchiego celem jest sprzedaż co najmniej dwa razy większej liczby jednostek PlayStation 5 niż jednostek PlayStation 4.

„Chcemy, aby gracze z całego świata lepiej zrozumieli kreatywność pochodzącą z Chin” — powiedział Iguchi. „Zawsze marzyłem, aby gry konsolowe stały się stałym elementem codziennej rozrywki Chińczyków”.

READ  2024 wydajność Mercedes-AMG C 63 SE wytwarza 671 KM, 752 lb-ft

Aplikacja do trzeciej fazy projektu China Hero jest już w toku.

Obejrzyj nowy zwiastun programu poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *